Tak wygląda rabuś po spotkaniu z zawodniczką UFC Polyaną Vianą

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Przypadek zawodniczki wagi słomkowej UFC Polyany Viany pokazuje, jak trenowanie sportów walki może pomóc w obronieniu siebie i swojego dobytku przed bandytami i rabusiami.

W minioną sobotę około godziny 20:00 w Rio de Janeiro, Polyana Viana (10-2) padła ofiarą rabusia, który chciał ukraść jej telefon, ale dzięki umiejętnościom walki wręcz zawodniczka poradziła sobie z delikwentem, który nie będzie miło wspominał tej próby kradzieży i zastraszenia.

CZYTAJ DALEJ

3 thoughts on “Tak wygląda rabuś po spotkaniu z zawodniczką UFC Polyaną Vianą

  1. No i dobrze gość dostał nauczkę teraz dwa razy się zastanowi zanim zaczepi jakąś panią.jestem za tym żeby każda dziewczyną w razie zagrożenia umiała sobie poradzić A że dziewczyna nieraz potrafi przywalić lepiej od faceta dla mnie super.więc dziewczyny trenować sporty walki i bądźcie lepszy w tym od facetów.

  2. No i dobrze gość dostał nauczkę teraz dwa razy się zastanowi zanim zaczepi jakąś panią.jestem za tym żeby każda dziewczyną w razie zagrożenia umiała sobie poradzić A że dziewczyna nieraz potrafi przywalić lepiej od faceta dla mnie super.więc dziewczyny trenować sporty walki i bądźcie lepszymi w tym od facetów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *