T.J. Dillashaw do Demetriousa Johnsona: „Nie bój się, stary. Zróbmy to wreszcie”

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

T.J. Dillashaw zdobył tytuł wagi koguciej w walce byłym kolegą z drużyny Codym Garbrandtemna gali UFC 217 w Nowym Jorku. Teraz Dillashaw chce stoczyć walkę z innym mistrzem UFC.

Dillashaw od jakiegoś czasu próbuje doprowadzić do pojedynku z mistrzem wagi muszej, Demetriousem Johnsonem. Johnson niedawno odmówił walki z Dillashawem na rzecz pojedynku z Ray’em Borgiem na gali UFC 216. „Mighty Mouse” bez większych problemów rozprawił się z Borgiem poddając go w piątej rundzie, bijąc tym samym rekord UFC w największej liczbie  obronionych tytułów. Teraz T.J. Dillashaw chce ponownie spróbować namówić Johnsona na walkę.

Podczas gdy Dillashaw szuka super-walki z mistrzem wagi muszej, Demetrious Johnson wydaje się nie spieszyć z powrotem do klatki. Rozmawiając z TMZ Sports o powściągliwości Johnsona, Dillashaw przesłał mu następującą wiadomość.

„Nie bój się, stary. Zróbmy to. Ta walka ma sens dla ciebie i dla mnie. To jest walka, którą fani chcą zobaczyć. To jest walka, którą ja chcę zobaczyć. Nie jestem pewien, czy ty chcesz to zobaczyć, ale załóżmy, że tak i zróbmy to.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.