Szymon Kołecki z nowym rywalem podczas gali Babilon MMA 2 w Legionowie

Fakt.pl

Szymon Kołecki nie zmierzy się z Kamilem Bazelakiem podczas gali Babilon MMA 2.

Podczas gali Babilon MMA 2, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Legionowie, planowane było starcie Szymona Kołeckiego (3-0) z Kamilem Bazelakiem (7-9), które miało być walką wieczoru tego wydarzenie. Do starcia ostatecznie nie dojdzie z powodu kontuzji Bazelaka.

W niedzielę odbywałem ostatnie sparingi. W trakcie nich miałem problem z przyjmowaniem niskich kopnięć i kopaniem prawą nogą. W parterze każdy mocniejszy ucisk na nogę sprawiał ogromny ból. Wieczorem po sparingach nie mogłem spać. Sytuację ratowały leki przeciwbólowe. W poniedziałek po prześwietleniu rtg prawej nogi okazało się, że mam entezopatie prawej nogi. Lekarz podejrzewa również zakrzepowe zapalenie żył prawej oraz lewej nogi

– tłumaczy Bazelak.

Nowym przeciwnikiem Kołeckiego, został Michał Orkowski (3-1).

Szymon Kołecki, który jest złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, udanie rozpoczął swoją przygodę z MMA. W zawodowych występach, stoczył 3 pojedynki, które wygrał przez TKO w 1 rundzie. Walki toczył w federacji PLMMA oraz Underground Boxing Show.

Michał Orkowski podobnie jak swój rywal, również wygrał 3 pojedynki przed czasem w 1 rundzie. Jedyną walkę, którą przegrał, stoczył w organizacji Charge MMA. Starcie z Kołeckim, będzie dla niego piątym zawodowym starciem.

Cała gala transmitowana będzie na kanałach Polsat Sport oraz Polsat Sport Fight. Trzy główne pojedynki wieczoru, zostaną również pokazane na antenie otwartego Polsatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *