Szef ONE Championship zasugerował możliwość podpisania kontraktu z Tenshinem Nasukawa

mumbrella.asia

Organizacja ONE Championship podpisała w ciągu ostatnich kilku miesięcy szereg kontraktów z wysokiej rangi zawodnikami i wygląda na to, że szef organizacji Chatri Sityodtong ma w planach pozyskanie kolejnych zawodników. Jednym z nich mógłby być młody Japończyk Tenshin Nasukawa.

Być może wkrótce Tenshin Nasukawa dołączy do grona takich zawodników jak byli mistrzowie i zawodnicy UFC Demetrious Johnson, Eddie Alvarez, Vitor Belfort, Sage Northcutt, Yoshiro Akiyama i Yushin Okami oraz gwiazd Muay Thai Yodsanklaia IWE Fairtexa, jak również asa kickboxingu Nieky Holzkena.

Podczas konferencji prasowej po gali ONE Championship 92: A New Era, Chatri Sityodtong zapowiedział, że pozyskiwanie nowych zawodników będzie kontynuowane. Jednym z możliwych przyszłych podpisanych kontraktów z ONE może być umowa z gwiazdą kickboxingu Tenshinem Nasukawa, który był obecny na ostatniej gali.

Sityodtong zasugerował, że Nasukawa może dołączyć do ONE, aby stoczyć rewanż z zawodnikiem Muay Thai Rodtangiem Jitmuangnonem, który zwyciężył na ostatniej gali ONE  Championship: A New Era. Nasukawa i Rodtang zmierzyli się w bardzo intensywnej i wyrównanej walce na gali RISE 125 w 2018 roku. Zwycięzcą tego pojedynku przez decyzję w dogrywce został Nasukawa.

„Tenshin był na widowni w pierwszym rzędzie i zdecydowanie wyraził swoją opinię – prywatnie i publicznie – że chciałby dołączyć do ONE Championship”, powiedział Sityodtong.

„On chce ponownie zmierzyć się z Rodtangiem, więc jestem bardzo podekscytowany, że będę mógł zestawić tę walkę w przyszłości.”

Biorąc pod uwagę, że Tenshin Nasukawa już trenuje w Sityodtong’s EVOLVE MMA w Singapurze, od pewnego czasu sugerowano, że wkrótce mógłby przejść z RIZIN do ONE Championship.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *