Szef ONE Championship Chatri Sityodtong spotkał się z Georgesem St-Pierre

Chatri Sityodtong Instagram

Szef największej azjatyckiej organizacji MMA ONE Championship, Chatri Sityodtong spotkał się na początku marca w Singapurze z byłym mistrzem wagi półśredniej i średniej UFC Georgesem St-Pierre. Sityodtong nie zdradził szczegółów rozmowy ani powodów tego spotkania, ale powiedział kilka interesujących rzeczy.

Biorąc pod uwagę to, że w ostatnim czasie Sityodtong podpisuje kontrakty z wysokiej rangi zawodnikami w tym dwoma byłymi mistrzami UFC Demetriousem Johnsonem i Eddie Alvarezem oraz była mistrzynią Mieshą Tate, która zajmuje stanowisko wiceprezes organizacji, niektórzy fani sportów walki przypuszczali, że może on pracować nad umową z St-Pierre.

Przed kolejną galą ONE Championship: A New Era, która odbędzie się w niedzielę w Tokio, Chatri Sityodtong rozmawiał z serwisem BJPennc.com na temat spotkania z Georgesem St-Pierre i kolejnych planach organizacji na przyszłość.

„Georges i ja, patrzymy na świat w ten sam sposób. Dzielimy wiele takich samych wartości. Mam wiele sympatii i szacunku dla Georgesa. Zostałem zaskoczony tym, jak bardzo jest uprzejmy i prawdziwy.

W przyszłości wszystko może się zdarzyć. Powiem tylko, że Georges i ja darzymy się wzajemną sympatią i szacunkiem wobec siebie.”

Choć nie brzmi to tak, jakby spotkanie Sityodtonga i St-Pierre’a dotyczyło spraw biznesowych, szef ONE Championship zapewnia, że w drodze jest wiele dużych wiadomości – od zakontraktowania nowych wolnych strzelców po wejście organizacji na nowe terytoria.

„Zawsze [mamy coś w zanadrzu]. Nie mogę ci powiedzieć konkretnie o co chodzi. Jestem bardzo podekscytowany. Po prostu powiem ci, że mamy tak wiele rzeczy w przygotowaniu, że to cię zdmuchnie, czy będą to zawodnicy, nowa transakcja, czy nowe terytoria. Zapamiętaj moje słowa.”

Georges St-Pierre ogłosił niedawno zakończenie kariery MMA, chociaż podobnie jak poprzednim razem nie spalił za sobą mostów i jak sam powiedział – jeśli nadarzyłaby się okazja lub oferta walki, która byłaby dla niego interesująca, to rozważy powrót. Możemy się jedynie domyślać, czy spotkanie z szefem azjatyckiej organizacji miało na celu dogadanie się w kwestii kontraktu z ONE Championship.

One thought on “Szef ONE Championship Chatri Sityodtong spotkał się z Georgesem St-Pierre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *