Szansa dla Keitha w walce z Rampagem

Walka wieczoru UFC 96 między Quintonem Jacksonem a Keithem Jardinem to zetknięcie się dwóch całkiem odmiennych stylów uderzania. Quinton „Rampage” Jackson od początku swojej kariery strasznie się zmienił. W chwili obecnej posiada świetną technikę bokserską, mocne kontry, szybkie ręce oraz nokautującą moc.

Keith „Techno Viking” Jardine to całkowite przeciwieństwo. Jackson uderza krótko, szybko i technicznie natomiast ciosy Jardine’a są wolniejsze, mniej techniczne. Jackson preferuje styl boksersko-zapaśniczy i na tym się skupia. Jardine stara się bić w dużym dystansie, z technikami ręcznymi świetnie łączy kopnięcia.

Na chwile przenieśmy się do pojedynku Jacksona z Forrestem Griffinem, który odbył się na UFC 86. Rampage przyjął mnóstwo kopnięć na udo, w tym bardzo mocne na początku drugiej rundy, które mocno 'zdemolowało’ nogę Quintona. Do utraty pasa przez Rampaga przyczyniła się duża bierność podczas kopania Forresta. Obojętne czy Griffin kierował je w udo czy były to pojedyncze, mocne kopnięcia na górę Quinton sobie z tym nie radził. Z pewnością Jardine tu będzie szukał swej szansy zwycięstwa.

Od czasu utraty pasa wagi półciężkiej przez Rampage’a wiele się zmieniło. Rozpoczął treningi w Wolfslair no i zaczął się przykłada do treningów.

4 thoughts on “Szansa dla Keitha w walce z Rampagem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *