Sylwia „Mała” Juśkiewicz zawalczy jutro na gali RIZIN w Fukuoce!

Już jutro, ok godz. 8:00 (naszego czasu), w Fukuoce Sylwia „Mała” Juśkiewicz (7-4-0) stoczy swoją kolejną walkę. Na gali Rizin Fighting World Grand Prix 2017r. Polka skrzyżuje rękawice z zawodniczką Kanna Asakura (8-2-0).

Sylwia Juśkiewicz na Rizin.

„Mała” dostała propozycję współpracy od RIZN jako zawodniczka LFN. W orbicie ich zainteresowań Sylwia była już od roku, ale na skutek jej kontuzji, w grudniu 2016r. zastąpiła ją godnie Hanna Gujwan. 2017 rok przyniósł Sylwii Juśkiewicz pasmo sukcesów. „Mała” pokazała się jako znakomita fighterka. Dwie zwycięskie walki w barwach LFN na galach w Poznaniu (kwiecień) i w Ossie (sierpień). To tylko utwierdziło włodarzy RIZIN, iż należy dać jej szansę walki na jednym z największych turniejów MMA na świecie. Sylwia Juśkiewicz jest postrzegana jako jedna z głównych faworytek tych zawodów. Jeżeli 15 października uda jej się wygrać, to ponownie zobaczymy ją na grudniowej gali Grand Prix, 31 grudnia 2017r.

 Jak sama Sylwia ocenia swoje szanse na podczas jutrzejszej walki?

„Mam bardzo duże szanse na zwycięstwo, co udowodniłam już w tym roku podczas wcześniejszych walk. Jedyne niebezpieczeństwo ze strony mojej przeciwniczki, Kanny, to dobre zapasy. Jestem w Japonii już ponad tydzień i zdążyłam się przyzwyczaić do tutejszych warunków. Udało mi się także zbić wagę, a przecież w kategorii 49 kg będę walczyć po raz pierwszy. Jestem świetnie przygotowana i dobrze zmotywowana”.

Co na temat RIZIN i pobytu w Japonii myśli jej trener, Grzegorz Chałubiński?

„Same pozytywne odczucia, doskonała organizacja i fantastyczne spotkania z gwiazdami dawnego MMA i K1, tj. Jérôme Philippe „Geronimo” Le Banner, Kazushi Sakuraba, Frank Shamrock czy Maurice Smith”.

Strem Rizin World Grand Prix (płatny)

https://www.fite.tv/watch/rizin-fighting-world-grand-prix-2017-autumn-aki-no-jin/2l9dr/ stream

http://www.sherdog.com/news/news/Fite-TV-to-Stream-Rizin-World-Grand-Prix-2017-124693  opis

Informacja prasowa LFN

Fragment z ceremonii ważenia

Fot. Sylwia Juśkiewicz / Sylwia Juśkiewicz-Grzegorz Chałubiński
Fot. Sylwia Juśkiewicz / Sylwia Juśkiewicz-Grzegorz Chałubiński-Jerome LeBanner
Fot. Sylwia Juśkiewicz / Sylwia Juśkiewicz-Grzegorz Chałubiński-Kazushi Sakuraba
Fot. Sylwia Juśkiewicz / Sylwia Juśkiewicz-Grzegorz Chałubiński-Maurice Smith
Fot. Sylwia Juśkiewicz
Fot. Sylwia Juśkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.