Sylwia Juśkiewicz vs Alice Ardelean na gali Ladies Fight Night w Łodzi

ladies-fight-night-ardelean-vs-juskiewicz

Znamy już zestawienie z walki wieczoru pierwszej kobiecej gali sportów walki, czyli Ladies Fight Night, która odbędzie się w hotelu Hilton w Łodzi, w piątek, 18-go grudnia 2015. Zmierzą się w niej: utalentowana Sylwia Juśkiewicz z klubu Fight Club Łodź i jedna z najlepszych rumuńskich zawodniczek, kontrowersyjna Alice Ardelean, reprezentująca team HPS Romania. Pojedynek w formule MMA, odbędzie się w kategorii słomkowej, do 52,2 kilogramów.

21-letnia Sylwia Juśkiewicz to jeden z największych talentów jaki pojawił się w polskich kobiecych sportach walki. Łodzianka jest uniwersalną zawodniczką walczącą w formule K-1 i MMA. W tej ostatniej debiutowała w wieku 17 lat pojedynkiem z… aktualną mistrzynią UFC i największą polską gwiazdą MMA, Joanną Jędrzejczyk. Po dramatycznej walce uległa wówczas nieznacznie mistrzyni na punkty. Trenuje w klubie Fight Club Łódź pod okiem trenera Grzegorza Chałubińskiego.W tym roku pokonała swoje dwie rywalki: Katarzynę Urban i Klaudię Pawicką. Obie przez nokaut. W formule K-1 wygrała zawodowe pojedynki z dwiema mistrzyniami świata: Martą Chojnoską i Leną Ovchynnikovą z Ukrainy. Teraz na pewno liczy, iż uda się jej to po raz trzeci.

Licząca 23 lata Alice Ardelean to jedna z najlepszych rumuńskich zawodniczek sportów walki. Tylko w tym roku zdobyła dwa tytuły Mistrzyni Rumunii w Kempo MMA i zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata WMMAA, które odbędą się w 2016 roku. Od niedawna mieszka w Niemczech, gdzie przeniosła się i trenuje w słynnym klubie Pyranha MMA-Gym Offenbach pod okiem Murata Comarta i Franco de Leonardisa. W treningach pomaga jej najlepsza niemiecka zawodniczka MMA, Sheila Gaff zwana „German Tank”, niedawno jeszcze walcząca w UFC. Dodatkowo do walki zrzuciła aż 8 kg! Efekty przyszły szybko, bowiem w listopadzie Ardelean zmiotła dwukrotną mistrzynię świata w Judo, Danielę Kortmann, na największej niemieckiej gali GMC i postawiła pod znakiem zapytania jej kontrakt z największą światową organizacją kobiecych walk MMA, Invicta FC. Przestraszyła tym rywalki do tego stopnia, że w ostatni weekend kolejna przeciwniczka nie stawiła się do walki. W Łodzi nie może na to liczyć. Czeka ją największe wyzwanie w życiu.

Ten i inne pojedynki można będzie obejrzeć w gościnnych i ekskluzywnych progach Hotelu Double Tree by Hilton, przy ulicy Łąkowej 29 w Łodzi.Widzowie będą mogli zobaczyć sześć zawodowych walk w formule K-1 i MMA, a także kilka amatorskich, w wykonaniu Pań. Organizatorem imprezy jest najlepszy łódzki klub Sztuk Walki, Fight Club Łódź. Początek imprezy o godzinie 19.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają! Wstęp jest wolny!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *