Sylwester Miller zawalczy o pas z mistrzem Jackiem Cartwrightem na gali Cage Warriors 121

Sylwester Miller stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrza wagi koguciej organizacji Cage Warriors mierząc się z jej niepokonanym mistrzem Jackiem Cartwrightem w pojedynku co-main event gali Cage Warriors 121 w Londynie.

Jack Cartwright (9-0) z Manchesteru, który zdobył tytuł dzięki dwóm zwycięstwom przez nokaut w pierwszej rundzie w ciągu jednego wieczoru na gali Cage Warriors Unplugged 2 w 2019 roku, od tego czasu obronił tytuł dwukrotnie w 2020 roku, wygrywając z Manuelem Bilicem i Gerardo Fannym odpowiednio na galach Cage Warriors 112 i 115.

Teraz zawodnik SBG Manchester będzie starał się obronić swój tytuł po raz trzeci z rzędu, kiedy zmierzy się z polskim specjalistą od poddań Sylwestrem Millerem (9-3), który zadebiutuje w Cage Warriors mając za sobą dwa zwycięstwa. Miller najpierw poddał duszeniem zza pleców Dawida Pasternaka na gali Armia Fight Night 7, a następnie pokonał przez decyzję Piotra Kamińskiego na gali Babilon MMA 13. Miller przegrał tylko raz w ostatnich ośmiu występach. Sześć z jego dziewięciu zwycięstw w karierze zostało odniesionych przez poddanie.

Cage Warriors 121 odbędzie się 19 marca w York Hall w Londynie. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na UFC Fight Pass.

Poniżej aktualna karta walk:

Walka o tytuł wagi lekkiej
155 lbs.: Agy Sardari (c) vs. Mehdi Ben Lakhdhar

Walka o tytuł wagi koguciej
135 lbs.: Jack Cartwright (c) vs. Sylwester Miller

185 lbs.: James Webb vs. Matthew Bonner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.