Strikeforce: Paul 'Semtex’ Daley vs. Evangelista 'Cyborg’

(bloodyelbow.com)

Do karty walk na Strikeforce: Fedor vs. Henderson dołączył kolejny hit, który zapowiada się na wojnę półśrednich: Paul „Semtex” Daley spotka się z  Evangelistą „Cyborgiem” Santosem.

Oto, co mówi Daley na temat walki::
„Cieszę się, że znów zawalczę. To ważna walka. Dla tych, którzy nie widzieli Melvin Manhoef vs. Cyborg fight, powiem, że mogą oczekiwać po Cyborgu tego samego… Cyborg zostanie znokautowany. (…) Tak jak ja, Cyborg jest w tu od czasów Cage Rage. Wnosi do klatki doświadczenie i siłę, jak ja. Jest agresywny, jak ja. To będzie fascynująca walka, ale moje zawsze takie są.”

Santos miał walczyć 30 lipca z Tarec’iem Saffiedine, ale promotor nie potwierdził nigdy tej walki. Jak wiemy, Nick Diaz zwakował swój pas mistrzowski Strikefrce, zatem można spekulować na temat stawki pojedynku Daley – Cyborg. Obaj zawodnicy są świeżo po porażkach z Diazem, więc tytuł mistrzowski w zasadzie byłby logiczny.

3 thoughts on “Strikeforce: Paul 'Semtex’ Daley vs. Evangelista 'Cyborg’

  1. „Obaj zawodnicy są świeżo po porażkach z Diazem, więc tytuł mistrzowski w zasadzie byłby logiczny.”
    No tak bardzo logiczny:D. O pas powinien walczyć Woodley a nie dwójka zawodników którzy w swoich ostatnich walkach zostali upokorzeni przez Diaza

  2. vale tudo:
    „Obaj zawodnicy są świeżo po porażkach z Diazem, więc tytuł mistrzowski w zasadzie byłby logiczny.”
    No tak bardzo logiczny:D. O pas powinien walczyć Woodley a nie dwójka zawodników którzy w swoich ostatnich walkach zostali upokorzeni przez Diaza

    upokorzeni? człowieku o czym ty piszesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *