Strikeforce: Henderson vs. Babalu II – wyniki na żywo

Wyniki w środku

Walka wieczoru:

Dan Henderson pok.  Renato Sobrala przez KO (uderzenia w parterze) – rd 1 (1:53)

Karta walk:

Paul Daley pok. Scotta Smitha przez KO (lewy sierpowy) – rd 1 (2:09)
Robbie Lawler pok. Matta Lindlanda przez KO (prawy sierpowy) – rd 1 (0:50)
Antonio Silva pok. Mike’a Kyle’a przez TKO (uderzenia w parterze) – rd 2 (2:49)
Ovince St. Preux pok. Benjia Radacha przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-26, 30-25)

Pozostałe:

Fernando Bettega pok. Wayne Phillips przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 28-29)
Justin Lawrence pok. Maxa Martytniouka przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
Patrick Cummins pok. Terrella Browna TKO (uderzenia) – rd 1 (2:44)
Cortez Coleman pok. Lucasa Lopesa przez poddanie (gilotyna) – rd 1 (2:04)
Matt Ricehouse pok. Toma Aarona przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 29-28)
Mike Glenn pok. Lee Brousseau przez TKO (uderzenia) – 1 (2:00)
Booker DeRousse pok. Coltona Cole przez TKO (uderzenia) – rd 2 (3:04)
J.W. Wright pok. Josha Eppsa przez poddanie (gilotyna) – rd 1 (1:29)

23 thoughts on “Strikeforce: Henderson vs. Babalu II – wyniki na żywo

 1. Henderson mnie ostro zdziwił… Jednak jeszcze coś potrafi. Lawler szybkie KO, tak jak się spodziewałem. Smitha trochę mi szkoda, 2 porażka przez KO z rzędu, musi być podłamany. Silva musiał zwyciężyć bo Kyle to nie ta waga.

 2. Hendo wygrał, Sobral to jednak 2 liga Mousassi zrobil z nim co chcial. Z tego co zrozumialem to Hendo ma dostac titleshot. Nie wiem jak sobie poradzi z mistrzem 205… Ale ta ręka jest naprawde ciezka nokautuje kazdego

 3. Sobral druga liga? To ja jestem ciekaw w której lidze są ci jednowymiarowi uderzacze jak Lawler czy Daley.
  Hendo i Babalu to jedyne ciekawe nazwiska na tej gali. Dobrze że walki szybko się kończyły bo inaczej pewnie nawet bym się nie fatygował by je obejrzeć.

 4. Zapomniałeś napisać że „nie mam w ogóle pojęcia o tym sporcie” 🙂
  Twoja obsesja na punkcie Lesnara jest tak wielka że musisz o nim pisać nawet pod wynikami gali Strikeforce? Przypatrz się lepiej Silvie i jego marnym umiejętnościom. Tak jechał tego jak sam to powiedział „pseudo zawodnika mma” a sam nie potrafił wydostać się czy też nawet przetoczyć 20kg lżejszego Kyla …i to na dodatek w 1r:)

 5. popieram

  vale tudo: Zapomniałeś napisać że “nie mam w ogóle pojęcia o tym sporcie”
  Twoja obsesja na punkcie Lesnara jest tak wielka że musisz o nim pisać nawet pod wynikami gali Strikeforce? Przypatrz się lepiej Silvie i jego marnym umiejętnościom. Tak jechał tego jak sam to powiedział “pseudo zawodnika mma” a sam nie potrafił wydostać się czy też nawet przetoczyć 20kg lżejszego Kyla …i to na dodatek w 1r:)

 6. Bardzo podobna sytuacja była właśnie w przypadku walki Lesnara z Carwinem, co spotkało się z pozytywnymi komentarzami na temat Brocka. Zatem nie ma powodu też jechać na Silve, pierwszą rundę zdecydowanie przegrał, za to druga była tylko i wyłącznie pod jego dyktando. Sam nie do końca się zgadzam z wcześniejszą wypowiedzią Silvy na temat Lesnara ale nie ujmujcie mu wygranej bo była zasłużona. Pozdrawiam 🙂

 7. vale tudo masz racje zapomniałem napisać: nie masz pojęcia o tym sporcie 😉 Jeśli piszesz ze Silva ma marne umiejętności to zbyt słabe okulary nosisz – chciałbym przypomniec ze gosc jest czarnym pasem bjj a w stójce spokojnie radził sobie z tak dobrym zawodnikiem jak Arlovski.
  Zobacz jak Couture w takim wieku i przy takiej różnicy w wadze radził sobie z Brockiem – jesteś hipokrytą po prostu.Nie mam obsesji(tak jak ty masz na temat Fiodora i Overeema) po prostu denerwuje mnie jak tacy goście jak ty wyolbrzymiaja jego zasługi i mocno przeceniaja jego umiejetnosci.
  Za bardzo sie rozpisuje kolejny raz choc i tak wiem ze nic z tego nie skumasz.

 8. tak Sobral jest z 2 ligi. Tak naprawde to z kim on wygral. Chuck 2 razy go wyskladal, Mousassi oklepal jak amatora, Hendpo jak widac byl 1000razy lepszy. No wypunktowal wprawdzie Lawlera ale nie ma dla niego miejsca w top20 LHW

 9. logan: Jeśli piszesz ze Silva ma marne umiejętności to zbyt słabe okulary nosisz

  Ale to prawda, Silva jest średniakiem… Jeszcze nigdy nie wygrał z zawodnikiem wysokiej klasy (jedynie przegrał z Werdumem).

  vale tudo: Sobral druga liga? To ja jestem ciekaw w której lidze są ci jednowymiarowi uderzacze jak Lawler czy Daley.

  Jeśli Daley jest według Ciebie słabym zawodnikiem to chłopie nie masz pojęcia o MMA…
  P.S. Wcale nie bronię Daley’a bo bardzo go nie lubię…

 10. logan: MMaster Slva wygrał z Arlovskim

  Arlovski przegrał 3 walki z rzędu więc można wywnioskować, że nie jest już w formie… (o ile porażkę z Fedorem rozumiem to KO w w bodajże 22 sekundzie to upokorzenie). natomiast cieszy mnie, że próbujesz ze mną porozmawiać, a nie rzucasz się na mnie jak zawsze 😉

 11. logan:Jeśli piszesz ze Silva ma marne umiejętności to zbyt słabe okulary nosisz – chciałbym przypomniec ze gosc jest czarnym pasem bjj a w stójce spokojnie radził sobie z tak dobrym zawodnikiem jak Arlovski.

  Ten czarny pas w bjj nie potrafił dosłownie nic zrobić mając w gardzie 20kg lżejszego kickboksera. Jego stójka też nie jest wysokich lotów skoro już w pierwszych sekundach walki Kyle kładzie go na dechy by w drugiej od razu sprowadzać walkę na glebe i nie ryzykować zaliczenia kolejnego knockdownu:)

  MMAster:
  Jeśli Daley jest według Ciebie słabym zawodnikiem to chłopie nie masz pojęcia o MMA…
  P.S. Wcale nie bronię Daley’a bo bardzo go nie lubię…

  MMistrzu czytania ze zrozumieniem: 😉
  Napisałem że Daley jest jednowymiarowy a nie słaby.Jego stójka jest jedną z najlepszych w wadze półśredniej ale parter u niego po prostu nie istnieje.Zobacz co z nim zrobił Shields i Koscheck.

 12. vale tudo każdym kolejnym komentarzem potwierdzasz ze nie wiesz co to mma z praktycznego punktu widzenia – jeśli by nie potrafił nic zrobić to by przegrał walke to raz – Kyle to dobry zapaśnik – trenuje z Cainem i to widać. Uświadom sobie , że w tym sporcie są pozycje z których praktycznie nie można wyjść(chyba ze przeciwnik popełni błąd) – na tym poziomie sie to zdarza bardzo rzadko. Co do stójki to dla przykładu podam: Cro Cop przegrał z Mirem przez ko – napiszesz mi że ma słabą stójke? Stary masz chore poglądy, które wynikają tylko i wyłącznie z oglądania tego sportu – o praktyce nie masz zadnego pojęcia wiec zamilcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *