Strikeforce Challengers: Tim Kennedy vs. Zak Cummings

Tim Kennedy spotka się z Zakiem Cummingsem w walce w kategorii średniej na najbliższym Strikeforce Challengers.

Początkowo do tej walki przewidziany był Evangelista „Cyborg” Santos, ale kontuzja kolana zmusiła Brazylijczyka do wycofania się. Promotorzy potwierdzają, że walką wieczoru będzie Kennedy vs. Cummings.

Kennedy ostatnio zwyciężył z Nickiem „The Goat” Thompsonem przez TKO w drugiej rundzie. To było jego drugie zwycięstwo z rzędu od czasu porażki z Jasonem Millerem na HDNet Fights: „Reckless Abandon” w grudniu 2007. Z pewnością będzie chciał odnieść trzecie z rzędu zwycięstwo i tym samym przerwać passę 10 wygranych walk Cummingsa.

Cummings prawdopodobnie jest kojarzony głównie ze swojej wygranej (niejednogłośną decyzją) z weteranem UFC, Terrym Martinem, na XCF: „Rumble in Racetown” kilka miesięcy temu. Ostatnio pokonał Dominica Browna w pierwszej rundzie.

Strikeforce Challengers jest poligonem doświadczalnym dla przyszłych zawodników MMA. Gale są organizowane, aby skonfrontować nadzieje MMA z możliwością walki na ich poziomie współzawodnictwa i zademonstrować ich umiejętności w telewizji krajowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *