Strefa Walk została odwołana! [AKTUALIZACJA]

Gala została odwołana. Wisiało to w powietrzu po problemach z walką wieczoru. Czekamy jeszcze na oficjalne stanowisko organizatora.

Stanowisko organizatora:

Szanowni państwo, decyzją organizatorów, gala Strefa Walk, która miała odbyć się 28 października na warszawskim Torwarze, została odwołana. Decyzja tego typu nie była łatwa, ale w trosce o płynność finansową projektu oraz o wszelkie zobowiązania wobec zawodników, sponsorów i inwestorów, musiała zostać podjęta. Mamy nadzieję, że nauka płynąca z tej niewątpliwie wielkiej porażki Strefy Walk wpłynie znacząco na poprawę polskiego, trudnego rynku mieszanych sztuk walki.

Z tego miejsca przepraszamy wszystkich zawiedzionych fanów, kibiców, zawodników i inne osoby jakkolwiek związane z nasza galą. Przyjmujemy na siebie wszystkie, niewątpliwie zasłużone, słowa krytyki. Jedynym widocznym i niepodważalnym plusem całej tej sytuacji jest fakt, że w całym tym przedsięwzięciu mogliśmy pomóc chociaż jednemu, choremu dziecku. O sytuacji Mateuszka i naszej pomocy dla niego informowaliśmy państwa na sierpniowej konferencji prasowej. Mateusz znajduje się także pod stałą opieką Fundacji Faktu.

 

24 thoughts on “Strefa Walk została odwołana! [AKTUALIZACJA]

  1. Nie wiem czy się śmiać czy płakać… współczuję tym co kupili bilety… a swoją drogą wiecie jakiego „leszcza” dostanie Mamed ?tzn. wielkiego mistrza który był niepokonany (przez jakis czas) 10 lat temu? sorry ale albo jesteśmy na światowym poziomie albo nie.. a jak nie to nie uważamy że jesteśmy..

  2. Mi się wydaje, że i tak główna przyczyna leży po stronie SW… Nawet na plakatach były postacie Fedora czy Pudziana, tak pokazane jakby to oni walczyli na gali SW… I tu się potwierdza, to co mówi Alex o wykorzystywaniu wizerunku jego brata. Po dwa Alex tyle walk stoczył i nigdzie nie było takiego problemu jak w Polsce, więc to też chyba o czymś świadczy…

  3. ja p***,kogo teraz winić ich czy Alexa?na mma rocks jest informacja,że mieli mu dać 115tys.$!ale nie ma na to dowodu,w każdym bądź razie Alex to nie Fedor,Alex dzięki Fedorowi jest taki znany.nie umieją się dogadywać z zawodnikami i tyle.

  4. Alex twierdzi że nie będzie nigdy współpracował z FCA SW i KSW,bo oni mają do nich awersję jako do Rosjan nie tylko jako ludzi niedorozwiniętych ale i genetyczne,że są to przodkowie naszych dawnych wrogów,ale co z tego,Rosja liczy 175mln ludzi,kiedyś ludzi było dużo mniej,nie było takiej medycyny jak teraz,więc nie można osądzać,a Polacy niestety też postawili mogiły innym narodom,podczas zdobywania.

  5. Z04 nie mieszaj tylko Fedora i Alexa w sprawy polityczne,bo one nie mają nic do tego co się teraz stało,Putin ma nacjonalistyczne poglądy a lubi sie z Fedorem,co nie znaczy że Fedor również ma takie poglądy,bo Fedor ma zupełnie inne poglądy.Po prostu nasze organizacje nie umieją się z nimi dogadać i tyle.KSW wmówiło rok temu żółtaczkę C,teraz pieniądze,możliwe że winny jest i Alex bo ukradł te 62 tys.$,a Fedor takich rzeczy nie robi,Fedor jak i Alex nie są nacjonalistami.

  6. ukradł je po niedokonczonych negocjacjach miał mieć wpierw 115tys.$,potem 80tys.$ a ostatecznie dostał 60tys.$+2 tys.$ na wizyte Fedora.Powinien oddać te pieniadze i nie mieć nic wspólnego z naszymi 2 organizacjami.

  7. niby dostał w opóźnionym terminie niż obiecali,wiele osób uważa,że jego menedżerka jest chu*******.Ona jest winna temu wszystkiemu bo go podsyciła,a dziwne,że odkąd nie ma go w ProFC nikt nie chce Alexa przyjąć.Akurat KSW rozumiem wmówili żółtaczkę,ale FCA SW?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *