Strefa Walk z honorowym patronatem Ambasady Federacji Rosji

Po raz pierwszy w historii polskich sportów walki gala organizowana na terytorium naszego kraju będzie objęta patronatem honorowym Ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie! Wszystko za sprawą występu w Starciu Polsko – Ruskim jednych z największych gwiazd rosyjskich mieszanych sztuk walki oraz sambo, Alexandra Emelianenko, Mikhaiła Malyutina, braci Shemetov i innych.

W piątek, 14 października, organizatorzy Strefy Walk wizytowali Ambasadę Rosji, na specjalne zaproszenie Alexandra Alekseeva, nadzwyczajnego ambasadora Rosji w Polsce, który będzie także honorowym gościem 28 października na warszawskim Torwarze. Oprócz niego zmagania swoich rodaków obserwować będzie także około 60 innych gości związanych z polityką zagraniczną Rosji.

W najbliższy piątek, tj. 21 października, odbędzie się specjalna konferencja prasowa promująca galę Strefa Walk. Konferencja będzie o tyle wyjątkowa, że odbędzie się właśnie na terenie Ambasady rosyjskiej. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na to wyjątkowe pod każdym względem wydarzenie.

6 thoughts on “Strefa Walk z honorowym patronatem Ambasady Federacji Rosji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *