Strefa Walk: Emelianenko vs. Nowak

28 października na warszawskim Torwarze odbędzie się gala mieszanych sztuk walki o podtytule Starcie Polsko – Ruskie. W pojedynku wieczoru zmierzą się Alex Emelianenko i Tomasz Nowak.

Alexandra Emelianenko przedstawić nikomu nie trzeba, Nowak to z kolei zawodnik Tae Kwon Do i Muay Thai, zawodowy mistrz świata Muay Thai z 2007 roku. Nowak połowę życia spędził na emigracji, mieszkał i trenował w Kanadzie oraz Tajlandii. W chwili obecnej przebywa już w Polsce i przygotowuje się do walki z Alexem w którego narożniku podczas gali ma stanąć jego brat, Fedor. Galę poprowadzi Mariusz Pudzianowski. Oprócz głównego starcia zaplanowano jeszcze pięć innych pojedynków, pełna karta gali nie jest jeszcze jednak domknięta. Jeszcze w sierpniu odbędzie się w Warszawie specjalna konferencja prasowa z udziałem zawodników promująca to wydarzenie.

Zachęcamy również do odwiedzania strony Strefa Walk na facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Strefa-Walk/229966747041260

11 thoughts on “Strefa Walk: Emelianenko vs. Nowak

  1. hmm,ma być obecny Fedor,który niby nie lubi Polaków.Zobaczymy,jak będzie na jakimś obozie treningowym to nie przyjedzie,ale jak jest tak zźyty ostatnio ze swoim bratem,to czemu nie,napewno przyjedzie,widzicie to tylko plotki,że on nie lubi polaków,po 1 nic takiego nigdy nie powiedział,a po 2 miał prawo być obrażony na ksw które w niesprawiedliwy sposób potraktowali jego brata.Ja nie zgadzam się że slu,bo on za to,że taka plota poszła w obieg,za to go właśnie nienawidzi,co z tego że jest Ruskiem z ukraińskiego pochodzenia?Polacy też w historii dziejów mogiły innym postawili…

  2. niech Alex wyzwie Pudziana do walki na KsW 18,albo na następne FCA strefa walk,oczywiście po walce na ksw 17,bo tam ma być rewanż z Thompsonem,jak wygra przed czasem,to czemu nie miałby walczyć z Emelianenko,tylko,że na innej gali

  3. oby wypaliło,a nie ta sciema,że Overeem vs Alex,co roku temu,oraz obecność Tysona w Polsce,wiadomo,co to za 1,wiemy jaki miał życiorys,ja podziwiam tysona jako super boksera,a nie jako wzorzec do naśladowania.On miał być promotorem tej gali.Łowcy autografów byli by tam obecni,niektórzy co znają się na MMA w Polsce.Hmm,Fedor również miał tam być ale na gali Alexa z Chrisem Mahle.Ale nie wypaliło,jestem pewien że Alexander by go by KO!tego też raczej pokona,Nowaka,dobry zawodnik,ale Alex trenuje z Fedorem.Hmm mieć autograf reema,alexa,tysona,czy też Fedora,Alexa i Nowaka byłoby fajnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *