Stipe Miocic przypomniał Danielowi Cormierowi, że wciąż czeka na rewanż

UFC Instagram

Przy okazji rewelacji dotyczących testów antydopingowych Jona Jonesa i przeniesienia gali UFC 232 do Los Angeles, były mistrz wagi ciężkiej UFC Stipe Miocic przypomniał swojemu ostatniemu rywalowi i aktualnemu mistrzowi wagi ciężkiej Danielowi Cormierowi, że wciąż oczekuje na rewanż.

Jednym z pierwszych zawodników, którzy zareagowali na wydarzenia dotyczące Jona Jonesa był co oczywiste jego największy rywal Daniel Cormier.

„On znowu otrzymał pozytywny wynik!”

Ten komentarz Daniela Cormier wywołał reakcję Stipe Miocica, który na gali UFC 226 w lipcu przegrał pojedynek z DC przez nokaut w pierwszej rundzie. Od tamtej pory Miocic wciąż domaga się pojedynku rewanżowego o czym postanowił mu przypomnieć.

„Zawsze jestem czysty. Trenuję i piję Modelo.”

Co ciekawe, Daniel Cormier docenił to przesłanie i postanowił odpowiedzieć byłemu mistrzowi.

„Wiem, że jesteś i dlatego to była przyjemność móc stoczyć z tobą walkę, a jeśli zrobimy to ponownie, będzie tak samo.”

Wciąż nie wiadomo kiedy i z kim stoczy swoją kolejną walkę Daniel Cormier, który jeszcze niedawno był zestawiany do pojedynku z byłym mistrzem wagi ciężkiej Brockiem Lesnarem. Później mówiło się o potencjalnej trzeciej walce z Jonem Jonesem, jednakże Daniel Cormier pozostawia sobie już niewiele czasu. DC trzyma się swojego zdania w kwestii przejścia na emeryturę przed ukończeniem 40-stki (20 marca). Mimo to, Cormier wielokrotnie powtarzał, że rewanż z Jonesem i Miocicem są możliwymi opcjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *