Steven Seagal i Pacquiao pracują nad wspólnym projektem

(fot. philboxing.com)

LOS ANGELES, Kalifornia – Filipińska ikona boksu Manny „Pacman” Pacquiao miał na początku tego tygodnia obiad z gwiazdą Hollywood Stevenem Seagalem.

Pacquiao i Seagal rozmawiali o możliwości stworzenia przez nich filmu lub koncertu.

„Spędziliśmy razem świetnie te chwile i czas zleciał nam bardzo szybko. Rozmawialiśmy o możliwości wspólnej pracy nad filmem lub koncertem,” powiedział Pacquiao.

Obaj mężczyźni mają ze sobą wiele wspólnego, obaj trenowali przecież sporty walki, zajmowali się w większym lub mniejszym stopniu aktorstwem i muzyką.

„Odkryliśmy także, że łączy nas azjatycka filozofia i filantropia. Zaprosiłem Stevene aby był razem ze mną na Jerry Jones’ Cowboys Stadium 13 marca, kiedy będę bronił mój tytuł wagi półśredniej z Joshua Clottey’em i zgodził się,” dodał Pacman.

Seagal jest aktualnie gwiazdą A&E’s popularnej serii „Steven Seagal Lawman.” W międzyczasie w Las Vegas, Floyd Mayweather Sr. powiedział, że świat nie przejmuje się walką Pacquiao z Clotttey’em. Obóz Mayweathera kontynuuje obwinianie filipińskiego boksera o to, że pojedynek „Dream Match” pomiędzy nim a Mayweather’em Jr. Nie doszedł do skutku.

„Kto nie zawalczyłby o taką kasę? Myślę, że to było coś około $40 milionów lub coś koło tego. Oni obaj wzięli by podobną kasę za tą walkę. Wydaję mi się, że on się po prostu wystraszył,” powiedział Mayweather Sr.

Bez względu jednak na wszystko obóz Mayweathera jest cały czas otwarty na propozycję walki pomiędzy Floydem i Pacquiao.

2 thoughts on “Steven Seagal i Pacquiao pracują nad wspólnym projektem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *