Stephen Thompson planuje wrócić we wrześniu w walce przeciwko Nickowi Diazowi

Esther Lin MMAfighting.com

Stephen Thompson chciałby wrócić do startów w UFC we wrześniu. „Byłby bardzo zadowolony” pojedynkiem z Nickiem Diazem.

Po dwóch tygodniach od operacji uszkodzonej łękotki, Stephen Thompson (13-2-1) udzielił wywiadu dla Champions.co, w którym wypowiada się o swoim zdrowiu oraz o planowanym powrocie do startów w MMA.

Dzień po zabiegu, byłem już na treningu w siłowni i zajmowałem się górnymi partiami ciała. Kiedy jesteś kontuzjowany, to zawsze jest coś nad czym możesz popracować. Mam dużo siły oraz świetnych trenerów, którzy pomogli mi wyodrębnić kontuzjowaną nogę i dalej pracować. Przy poruszaniu jestem jeszcze trochę sztywny ale przy tym rodzaju kontuzji na początku to normalne.

Stephen pomimo tego, że jeszcze nie może zbytnio się nadwyrężać z uwagi na odnowienie się kontuzji twierdzi, że to tylko kwestia czasu kiedy ponownie zobaczymy go w Oktagonie UFC.

Lekarze powiedzieli mi, że wrócę prawdopodobnie we wrześniu. Da mi to dużo czasu na leczenie oraz zrobienie pełnego obozu treningowego. Teraz chcę się skupić na leczeniu a nie bezsensownym ganianiu i ponownej możliwości urazu.

Poniżej wypowiedź Thompsona o zawodniku z którym chciałby się zmierzyć po powrocie do startów.

Każdy z naszej dywizji byłby świetną opcją, ale walka z Nickiem Diazem (26-9, 2NC) byłaby totalną, stójkową wojną. Nick zawsze wnosi do Oktagonu dwie rzeczy: postawę oraz gotowość do walki. Nie jest typem faceta, który szuka sprowadzenia do parteru tylko stara się załatwić sprawę w stójce. Byłaby to zabawna walka na mój powrót. O tak byłaby to bardzo zabawna walka.

One thought on “Stephen Thompson planuje wrócić we wrześniu w walce przeciwko Nickowi Diazowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *