Stephen Thompson o swojej kolejnej walce: „Dajcie mi zwycięzcę lub przegranego walki Lawler vs dos Anjos”

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po zwycięstwie z Jorge Masvidalem na gali UFC 217, czołowy zawodnik wagi półśredniej Stephen Thompson przedstawił już swój plan na kolejną walkę.

Thompson w walce z Masvidalem zmiażdżył swojego rywala boksersko w każdej z trzech rund i wygrał przez jednogłośną decyzję w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Od razu po walce, Wonderboy wskazał dwóch zawodników z którymi będzie chciał się zmierzyć w kolejnym swoim pojedynku.

Na celowniku Thompsona są Robbie Lawler i Rafael dos Anjos, którzy zmierzą się ze sobą na gali UFC on FOX 26 zaplanowanej na 16 grudnia w Winnipeg w Kanadzie. Thompson stwierdził, że będzie walczył z każdym, po prostu chce zmierzyć się z jednym z tych dwóch zawodników. Thompson chce powrócić na ścieżkę prowadzącą go do walki o tytuł, aby móc znowu zawalczyć o pas.

Zarówno Robbie Lawler jak i Rafael dos Anjos są byłymi mistrzami, więc wygrana z którymś z nich byłaby dużym osiągnięciem w karierze Thompsona.

One thought on “Stephen Thompson o swojej kolejnej walce: „Dajcie mi zwycięzcę lub przegranego walki Lawler vs dos Anjos”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.