Stephen Thompson chce zmierzyć się z Rafaelem dos Anjos

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Stephen Thompson wysłał wiadomość do Rafaela dos Anjos po jego zwycięskiej walce z Robbie Lawlerem na gali UFC on FOX 26.

Rafael dos Anjos poprawił swój bilans walk w dywizji 170 funtów do 3-0, a wygrywając jednogłośną decyzją z Robbie Lawlerem zagwarantował sobie miano pretendenta numer jeden do walki o tytuł wagi półśredniej.

Brazylijczyk otrzymał wiele pochwał od innych zawodników za znakomity pojedynek z byłym mistrzem tej dywizji. Były pretendent do tytułu, Stephen Thompson, szybko skomentował występ RDA pisząc na Twitterze gratulacje, a także rzucając wyzwanie brazylijskiemu zawodnikowi.

„To była wojna! Czapki z głów dla obu RDA i Robbiego za ten wysiłek! Będę mógł wrócić do Oktagonu w marcu. Rafaelu dos Anjos, dajmy fanom kolejną przyjemność. Obaj chcemy zdobyć tytuł mistrza, pasowałoby o to zawalczyć!”

Stephen Thompson ostatni raz walczył na gali UFC 217 w listopadzie w Nowym Jorku, gdzie zdobył jednogłośną decyzję w walce z Jorge Masvidalem. „Wonderboy” dwukrotnie walczył o tytuł wagi półśredniej z Tyronem Woodley’em. Pierwsza walka na UFC 205 zakończyła się większościowym remisem, a druga na UFC 209 to porażka Thompsona przez większościową decyzję.

Teraz kiedy Rafael dos Anjos pokonał w eliminatorze do tytułu Robbiego Lawlera i zagwarantował sobie walkę o pas, wydaje się, że nie będzie chciał odkładać w czasie pojedynku mistrzowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *