Spotkanie z gwiazdami KSW i ważenie przed KSW 20

W niedzielę, 2. września na warszawskim lotnisku Bemowo odbędzie się spotkanie z gwiazdami federacji KSW, a także ważenie zawodników przed galą nr 20. Sam event dwa tygodnie później w Gdańsku.Informacja prasowa organizatorów:

W dniach 1-2 września na warszawskim lotnisku „Bemowo” odbędzie się największa impreza motoryzacyjna w Polsce – Inter Cars Motor Show. Jest to show dla wszystkich miłośników motoryzacji i nie tylko. Organizatorzy gwarantują moc wrażeń i przypływ adrenaliny! Impreza obejmuje szereg atrakcji, między innymi: zawody driftu, pokazy kaskaderskie, wyścigi z udziałem czołowych rajdowców w Polsce oraz koncerty Mroza i Moniki Brodki.

Podczas drugiego dnia Inter Cars Motor Show, o godzinie 17:00 na scenie zaprezentują się bohaterowie zbliżającej się gali KSW20 m.in. Mariusz PudzianowskiJan Błachowicz i Marcin Różalski, a także gwiazdy Federacji KSW, Mamed Khalidov i Michał Materla. Tego dnia odbędzie się konferencja prasowa, a także ważenie zawodników.

2 września 2012, godz 17:00 (Lotnisko Bemowo-Warszawa)
Więcej informacji o imprezie na: www.intercarsmotorshow.com
Bilety do nabycia na: www.intercarsmotorshow.com/bilety
Obecni zawodnicy: Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Michał Materla, Marcin Różalski, Karol Bedorf, Rafał Moks, Borys Mańkowski, Anzor Azhiev, Kamil Waluś i Jacek Wiśniewski.

Wstęp na imprezę jest płatny.

16 thoughts on “Spotkanie z gwiazdami KSW i ważenie przed KSW 20

 1. ważenie 2 tyg przed galą? haha! to k$w coraz bardziej mnie śmieszy. znaleźli sobie imprezę na której mogą zarobić jeszcze parę groszy tak więc żeby zobaczyć ważenie trzeba zapłacić 40zł haha.

 2. Jak to kto. To kolejna wschodząca gwiazda KSW. Człowiek który kiedyś pokona mistrza UFC i zdobędzie pas.
  Jebana szopka. Wiem że niewiele stracą na jednym oglądającym ale ja już tego badziewia nie oglądam. Ciekawe czy pajac Mamed po walce znowu poprosi o możliwość walki za oceanem.

 3. cieniutki. Mamed nie jest pajacem tylko błaznem.Zabawia ciemny lud, w czapeczce z dzwoneczkami z napisem KSW.Robi minki, dużo gada i zjada resztki spadające ze stołu Panów Lewandowskiego i Kawulskiego. Mamed jest fighterem ale nie wojownikiem. Posłuchajcie mnie wszyscy uważnie :Mamed nie ma Polskiego Serca,serca wojownika bez skazy, serca naszych przodków Sarmatów,Husarii,Królów Polskich Powstańców Warszawskich.To tchórz, kalkulujący ile może zyskać a ile stracić.Przyjechał do Polski jako błazen w drewniakach ,teraz trochę zarobił i jest go stać na czerwone buciki z baraniej skórki, z zawiniętymi do góry czubeczkami.Polakiem nie był i nie będzie.Robi doktorat za nasze podatki i się śmieje.Co za fajny kraj ta Polska.Mamed ty tchórzu pokaż, że masz jaja i zmierz się z najlepszymi w UFC cwaniaczku.Twoi przodkowie ani ty nic dla Polski nie zrobiliście.Nawet pewnie nie znasz naszego hymnu i historii, taki z Ciebie Polak-pajacu.

 4. A wy kim jestescie? pierdołami ktorzy mają góla i nie umieją zrobić takiej „szopki jak wy to mowicie hahaha” jak KSW i macie komplesy i piane z pyska jak pacycie na to jak inny realizują swoje wizje a wy bedziecie mieć hu*ja jezeli bedziecie sie skupiac na tym co ma kto inny , a ze soba nie bedziecie robic nic Ciał cześć Pa.

 5. widzę że wszyscy hejtują tego piłkarza więc powiem tak
  jest to przesada że koleś który nie umie poprawnie się boksować dostaje walkę na takiej gali jak KSW (która uważa się za najlepszą w Europie) podczas gdy wielu młodych i ambitnych zawodników walczy na salach gimnastycznych bądź nic nie znaczących galach
  ale z drugiej strony – to jest show, i takie freak-showy (wbrew powszechnej opinni) mogą przyciągnąć ludzi do mma – wiem bo sam nie wciągnąłbym sie w ten sport gdyby nie Pudzian ;). Popatrzcie też w przeszłość – na Pride również brano wielu debiutantów

 6. Nie mam pojęcia co jest takiego złego w Mamedzie !
  To zajebisty facet i na prawdę dobrze walczy. W Warszawie super się pokazał jak i inni zawodnicy. On nie jest żadnym błazen czy jak wy go nazywacie. Może nie ma polskiej duszy, ale kocha Polskę jak swój naród, gra dla siebie jak i dla nas, walczy w KSW bo to kocha i nie możemy mieć do niego sapów, bo nie jest polskim rodakiem i przyjechał do polski żeby walczyć. Ciekawe czy o Azororze czy Aslabku też tak mówicie.
  Moim zdaniem każdy ma swoją dusze, kocha walczyc i chce tego, a takze kazdy ma wielkie szanse na wygrane i może jeżeli będzie tego chciał. ;D pozdr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *