Spotkanie WAGI CIĘŻKIEJ na EFM SHOW! Tomasz Janiszewski powalczy z Krzysztofem Wiśniewskim

Starcia wagi ciężkiej to dla miłośników mieszanych sztuk walki często najbardziej wyczekiwane walki. Stawkę w EFM SHOW otworzą Tomasz Janiszewski i Krzysztof Wiśniewski.

Tomasz Janiszewski (6-5) – Krzysztof Wiśniewski (2-0)

Tomasz „Granit” Janiszewski to weteran sportów walki. Mimo że spędził w nich niemal ćwierć wieku, nadal ma apetyt na więcej. Specjalizuje się w zapasach, przez 7 lat był członkiem kadry narodowej. To twardziel. Ma 40 lat i nie boi się żadnego wyzwania. W MMA debiutował walką z Michałem Materlą, a ostatni raz walczył we wrześniu 2020 roku podczas gali HFO w Kleszczowie. Jego rywalem był Michał Bławdziewicz. Dlaczego jest gotowy na wszystko? Ponieważ walkę wziął w zastępstwie na cztery dni przed galą.

Limit pecha też już wyczerpał. Przeszedł covid i wyszedł z poważnych kontuzji takich, jak choćby złamana ręka po walce z Maciejem Browarskim w 2014 roku. Poza zapasami fascynuje go brazylijskie jiu-jitsu i MMA. Nadal jest głodny sukcesów.

Krzysztof „Big Man” Wiśniewski mieszka, pracuje i trenuje w Anglii. MMA zajmuje się od 6 lat. Skąd u niego pasja i wytrzymałość? Płynęła z jednego z najbardziej brutalnych sportów zespołowych, czyli rugby, którym zajmował się w przeszłości.

To dobry chłopak i mocny fighter, który dba o swoje priorytety. Na co dzień pomaga rodzicom w biznesie (prowadzą sklep w Anglii) i łączy to z zawodowym uprawianiem sportu. W ostatnim czasie zmienił managera i związał się z EFM SHOW, bo wie, że to właśnie w Polsce walki stoją na najwyższym poziomie.

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 10 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

i wielu, wielu innych.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *