Spotkanie Dany White i Brocka Lesnara nie poszło dobrze

Brock Lesnar, były mistrz wagi ciężkiej UFC, który zarzucił rywalizację w klatce po przegranych z Cainem Velasquezem i Alistairem Overeemem, jakiś czas temu wrócił do World Wrestling Entertainment (WWE) w charakterze atrakcji. 

Jednak ostatnio mówił o rzuceniu (ponownie) pracy w WWE, pojawił się natomiast na UFC 146. Jednak wygląda, że było to z premedytacją wyreżyserowane, bo spotkanie Lesnara z Daną White przed galą „nie poszło dobrze”.

White został zapytany po UFC 146, czy realny jest powrót Lesnara do octagonu. Nie odpowiedział jednoznacznie, przeplatając swą wypowiedź tysiącem „może” i „zobaczymy”. Cóż, Brock był obecny na UFC 146 dla autopromocji: czy to, żeby utrzymywać zaiteresowanie WWE, zobaczyć się ze starymi przyjaciółmi, czy po prostu dać fanom powód do spekulacji. Cel na pewno osiągnął.

(mmamania.com)

9 thoughts on “Spotkanie Dany White i Brocka Lesnara nie poszło dobrze

  1. Również zachciało mi się śmiać jak przeczytałem te wywody na temat tego co to może oznaczać. Czy to jest aż takie nieprawdopodobne, że ktoś interesujący się MMA chce obejrzeć sobie galę?

  2. WG MNIE BROCK JEST CHORY, I NIE JEST W STANIE POWRÓCIĆ…
    PO TYCH KILKU OPERACJACH Z JELITAMI TO CIEŃ ZAWODNIKA…
    (obejrzyjcie sobie go jak prezentował się wcześniej- wydolnościowo, siłowo i szybkościowo- to co prezentował było poprostu niemożliwe przy takiej masie, szybkości i sile… a jednak sterydy dały o sobie znać. Brock Lesner moim zdaniem został odgrzewany już na walkę z Overeemem,to miała być pozytywna promocja Alego w UFC… (która częściowo nie wyszła z innych względów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *