Spike TV nie będzie transmitować prelimsów UFC 110

Jak udało się dowiedzieć redaktorom serwisu MMAFighting.com (eks FanHouse), oficjele Spike TV postanowili nie transmitować żadnej z walk z niższej karty UFC 110. Powodem jest kontrakt pomiędzy stacją a Zuffą, który ogranicza relacje walk z undercardu do dziesięciu rocznie. Jesteśmy mniej więcej w połowie lutego, a Spike wykorzystało już dwie z dziesięciu możliwych walk.

Wobec bardzo ciekawie zapowiadających się letnich gal telewizja postanowiła trochę przystopować i dalsze transmisje przeprowadzić podczas największych tegorocznych eventów, które dopiero przed nami.

W związku z tym będziemy musieli się zadowolić jedynie relacją tekstową walki Krzysztofa Soszynskiego (18-9-1), który w Sydney zmierzy się ze Stephanem Bonnarem (14-6), prawdopodobnie o pozostanie w UFC. Nie zobaczymy także niemniej ciekawej potyczki pomiędzy CB Dollawayem (9-2) a Goranem Reljicem (8-0).

5 thoughts on “Spike TV nie będzie transmitować prelimsów UFC 110

  1. No to zaje..fajnie. Malo tego, ze pokazywali nedzne, ale pokazywali (walki pre-elimination) na „zywo” (tak naprawde nie byly na zywo, byly z lekkim pozlizgiem), to teraz ograniczyli do 10 rocznie…Szkoda, bo zawsze cos „life” na Spike TV ogladalem, teraz juz niekoniecznie. 🙁

  2. Wszystko na to wskazuje. Walka z Bonnarem, ktory tryb zycia fightera porzucil chyba juz przed walka z Colemanem jest jedna z przeslanek co do niskiej pozycji Krzyska w UFC. Poza tym w tej organizacji liczy sie efektownosc walk, no a Soszynski niestety troche od tego odbiega.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.