Spartan Fight 7 na żywo wyłącznie w Fightklubie

1 kwietnia w Chorzowie kolejna, siódma już odsłona gali organizowanej przez najprężniej rozwijającą się federację MMA w naszym kraju Spartan Fight. W sercu województwa śląskiego zaplanowanych zostało czternaście pojedynków, wszystkie na żywo wyłącznie w Fightklubie. Przed fanami mieszanych sztuk walki cztery godzinnych niezwykłych emocji spod znaku MMA i K1. Początek transmisji z Chorzowa 1 kwietnia o godz. 20.00.

Chorzowską galę rozpocznie pojedynek dwóch debiutantów, Kamil Stolarczyk zmierzy się z Adamem Tokarskim. Następnie zobaczymy starcie wagi ciężkiej: Denis Górniak vs Łukasz Ćwikła. Dla „Flinstona” będzie to pierwsza walka po rocznej przerwie. Górniak nie walczył ostatnio, gdyż w poprzednich miesiącach awizowani do konfrontacji z nim rywale, wypadali z karty walk w ostatniej chwili. Łukasz Ćwikła jest w bardzo dobrej formie, co pokazał w swojej ostatniej potyczce w Czechach, gdzie błyskawicznie znokautował rywala. Po nich do klatki wejdą Michał Szydłowski i Radosław Tarnawa. Dla pierwszego z nich jest to powrót do MMA, z kolei Tarnawa będzie chciał się zrehabilitować za ostatnia porażkę z Igorem Michaliszynem. W starciu kategorii półciężkiej wystąpi weteran MMA Ireneusz Cholewa, który po gali w Bielsku-Białej ogłosił przejście na sportową emeryturę, wkrótce potem zdecydował się jednak na powrót do oktagonu. W kolejnych starciach zobaczymy zawodników, którzy przegrali swoje walki na Spartan Fight 5. Dominik Chmiel zmierzy się z Michałem Golasińskim, a Kamil Roszak z Ukraińcem Mykholą Hrynczukiem.

W drugiej części Spartan Fight 7 kolejna porcja znakomicie zapowiadających się pojedynków, wśród nich dwie wyborne walki K1: Tomasz Sarara vs Bas Vorstenbosch i Michał Królik vs Dimangio Jano. Z rywalem pokroju Holendra „Matrix” jeszcze nie mierzył się na galach SF. W swoich poprzednich walkach bezdyskusyjnie pokonywał on Jana Szajko, Vitalija Kazakova, Oskara Siegerta, a ostatnio Łukasza Łęczyckiego. Królik niedawno w imponującym zdobył kolejny tytuł Mistrza Polski K1. Widać więc, że jest w bardzo wysokiej dyspozycji. Szczyt formy katowiczanina ma jednak przyjść 1 kwietnia kiedy to „Matrix” stanie naprzeciw bardzo utalentowanego Holendra Dimangio Jano. Fighter z Groningen jest niezwykle szybki, czym potrafił zaskoczyć już niejednego przeciwnika. Druga świetna walka K1 jak będzie miała miejsce w Chorzowie to starcie Tomasz Sarara vs Bas Vorstenbosch. Dla pierwszego z nich będzie to debiut dla federacji Spartan Fight, trudno jednak mówić o stresie związanym z debiutem. Polak to bowiem bardzo doświadczony i utytułowany zawodnik, mający w swoim dorobku tytuły Mistrza kraju oraz wicemistrzostwo Europy WAKO. Jego wieloletnim trenerem jest legenda światowego K1, Ernesto Hoost. Sarara jest niepokonany od pięciu lat, wygrał w tym czasie 14 kolejnych pojedynków.

Największe emocje w Chorzowie czekają nas oczywiście pod koniec gali, a fanów rozgrzać powinny zwłaszcza walki Alana Langera z Piotrem Niedzielskim, Grzegorza Siwego z Piotrem Wawrzyniakiem, który w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Macieja Browarskiego oraz starcia Tomasz Jakubiec vs Marcin Mazurek, Oskar Piechota vs Adriano Balby i walka wieczoru Paweł Hadaś vs Ioannis Palaiologos. Cztery godziny MMA z najwyższej półki. Na żywo wyłącznie w Fightklubie. Gala Spartan Fight 7 na żywo prosto z Chorzowa w sobotę 1 kwietnia od 20.00.

FightKlub

Transmisję z gali Spartan Fight 7 przeprowadzi stacja Fightklub HD dostępna wyłącznie na platformie NC+ oraz w najlepszych sieciach kablowych.

Zależało nam na tym, by pokazać w TV już pierwszej pojedynki Karty Głównej,  dlatego też transmisja w Fightklubie rozpocznie się o godzinie 20:00. Wszystkich fanów zachęcamy by już dziś zapoznali się z aplikacją Beegoz, która przygotuje na galę coś specjalnego. Wkrótce podamy więcej szczegółów na ten temat.

Spartan Fight

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *