Spartan Fight 6 już 17 grudnia w Płocku

Spartan Fight 6

W dniu 17 grudnia odbędzie się kolejna gala organizacji Spartan Fight. Tym razem Orlen Arena Płock będzie gospodarzem gali Spartan Fight 6.

To nowoczesny obiekt, który gościł już duże imprezy jak mecze Ligi Mistrzów w piłce ręcznej czy mecze reprezentacji polski w siatkówce. „Jak zawsze stawiamy na bardzo mocny fightcard oparty na bardzo dobrych fighterach z Polski,  jak i zza granicy”.

Zobaczymy m.in. długo oczekiwane starcie Dawida Gralki z Jakubem Wikłaczem, do którego miało dojść już na gali w Krakowie, ale wtedy w ostatniej chwili Dawid wycofał się z pojedynku z powodu choroby, teraz zdrowie dopisuje i nic nie stoi na przeszkodzie, by Ci zawodnicy stanęli naprzeciw siebie w oktagonie. Kolejnym ciekawym starciem będzie walka Łukasza Rajewskiego z Aslanbekiem Arsamikovem. Łukasz po dwóch porażkach na galach KSW odniósł cztery zwycięstwa z rzędu i pnie się w górę rankingów wagi lekkiej. Jego rywal to Czeczen reprezentujący Arrachion Olsztyn, który wygrał swoje pierwsze cztery zawodowe walki, a w lutym tego roku po raz pierwszy w karierze zaznał goryczy porażki. Na gali wystąpi także Maciej Surma, który szybko chce się zrehabilitować za porażkę z Jackiem Adamczykiem. Na gali odbędą się także pojedynki na zasadach K-1, w których zobaczymy Michała Królika w kategorii 63 kg, oraz Kamila Rutę w kategorii 81 kg.

W walce wieczoru wystąpi jeden z największych talentów polskiego MMA Oskar Piechota, który zmierzy się z Grekiem Nikosem Sokolisem. Dla Piechoty będzie to powrót do oktagonu po niemal dwóch latach przerwy spowodowanej kontuzją. W tym czasie Oskar odnosił ogromne sukcesy w zawodach grapplingowych. Jego rywal już dwukrotnie miał okazję walczyć w Polsce, pokonując Antoniego Chmielewskiego oraz przegrywając z Marcinem Naruszczką. Walka wieczoru zapowiada się więc wyśmienicie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *