Soszyński na UFC 102

Matt Hamill doznał kontuzji kolana, która uniemożliwia mu występ podczas UFC 102, 29 sierpnia w Portland. Nie będzie miał on okazji zmierzyć się z Brandonem Verą. Jego miejsce zajmie Krzysztof Soszyński (18-8-1). Taką informację podano na stronie sherdog.com.

11 thoughts on “Soszyński na UFC 102

  1. Fajnie, że walczy na sierpniowej gali i fajnie iż można będzie zobaczyć tą walkę na żywo. Soszyński walczy już 3 raz w tym roku, ostatnia walkę stoczył 2 miesiące temu, a przedostatnią 3 miesiące temu, mam nadzieje, ze taki narzut walk źle nie wpłynie na jego możliwości. W sumie ostatni przeciwnicy nie byli zbyt wymagający i walki kończyły się szybko na korzyść Soszyńskiego. Vera do łatwych przeciwników nie należy więc szykuje się zacięta walka. Kto wie jeśli Soszyński wygra z kim go zobaczymy w następnej walce. Vera raczej do pierwszej 10 lhw nie należy, ale po wygranej z nim Soszyński mógłby liczyć na to że zawalczy z kimś z tej dziesiątki.

  2. Czemu wam wstyd za fightera1?! Temu, ze Krzysztof przypomina dresa nie zaprzeczycie. Temu, ze wstyd za dresow tez. Za Popka – wstyd. Jesli wiec Krzysztof jest jednym z Popkow (czego kolega fighter1 nie stwierdzil – przypuscil tylko) – wstyd. Wstyd jesli Wam wstyd za takich, ktorzy sie wstydza dresow.

  3. Nie oceniajcie ludzi po wyglądzie. A tak po za tym jak ktoś jest łysy to jest dresem?
    Soszyński godnie za oceanem reprezentuje Polske, trzeba się cieszyć że mamy takich rodaków, należy mu się szacunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *