Slugfest 11: Memoriał Pawła Kamińskiego – kolejny raz Gniezno

17 czerwca odbędzie się kolejna gala organizacji Slugfest. Na tydzień przed wakacjami kończymy sezon mocnym uderzeniem w Gnieźnie.

– To nie tylko fantastyczne miasto, z którego pochodzą dwie osoby z trójki organizującej Slugfest, ale przede wszystkim miasto o dużych tradycjach związanych ze sportami walki. Te tradycje już od roku są podtrzymywane również przez nas – mówi Vahagn Petrosyan.

– W tym roku jeszcze bardziej zacieśniamy współpracę z organizatorami Memoriału Pawła Kamińskiego. Gali, która odbywała się w Gnieźnie rokrocznie. Dzięki temu połączymy dobrej klasy imprezę sportową i uczcimy pamięć naszego Kolegi, Pawła.

Ubiegłoroczną, październikową galę Slugfest 8 w Gnieźnie obejrzał komplet kibiców a biletów zabrakło na kilka dni przed imprezą.

– Potencjał zawodników z Gniezna i okolic jest ogromny – podkreśla Łukasz Bosacki. – Są tu nie tylko zawodnicy, którzy chcą konfrontować swoje umiejętności, ale również robią to w efektowny sposób, który kibice chcą oglądać i dopingować. Dzięki temu karta walk może być jednocześnie lokalna i znacznie wykraczająca poza lokalność poziomem sportowym.

– Wracamy do najmniejszej sali, w jakiej organizowaliśmy gale przez ostatnie trzy lata naszej działalności – mówi trzeci z organizatorów, Krzysztof Skrzypek – ale to nie rozmiar obiektu a mocna rozpiska oraz doping kibiców tworzą atmosferę wydarzenia. Świetnie pokazała to wczorajsza gala KSW. W Gnieźnie o to jestem spokojny.

Jak nie przegapić najświeższych informacji o zawodnikach i biletach na nasze gale? Wystarczy polubić nasz facebookowy fanpage: fb.com/SlugfestMMA!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *