Słowiński vs. Różalski na KSW 15?

za eurosport.pl:

Będzie się działo! Jak dowiedział się serwis Eurosport.pl na marcowej KSW 15 na 90 procent dojdzie do pojedynku dwóch kickboxerów, mających za sobą występy na galach K-1. Jednym z nich jest Marcin Różalski, którego udział został potwierdzony już kilka tygodni temu, a drugim ma być Paweł Słowiński!

Organizacja KSW nie zasypia gruszek w popiele. Maciej Kawulski i Martin Lewandowski na 19 marca chcą przygotować prawdziwą ucztę dla fanów wszechstylowej walki wręcz. Jak dowiedział się serwis Eurosport.pl, z bardzo dobrze poinformowanego źródła, również ci, którzy preferują przede wszystkim walkę w stójce powinni być usatysfakcjonowani warszawską galą.

Marcin Różalski, jeden z najlepszych polskich kickboxerów ostatnich lat, który jeszcze w ubiegłym roku podpisał kontrakt z KSW i zapowiedział swój występ na 15. gali tej federacji, spotka się w ringu z byłym zawodnikiem organizacji K-1, Pawłem Słowińskim (na zdj. na górze). Oznacza to, że na Torwarze może dojść do prawdziwej bitwy na wyniszczenie, która powinna zakończyć się efektownym nokautem.

Rozmowy ze Słowińskim nie zostały jeszcze zakończone, ale obie strony są już bardzo blisko osiągnięcia porozumienia. Jednak oficjalnie nikt nie potwierdził tych informacji. „The Sting” (Żądło) jak nazywany jest polski zawodnik z australijskim paszportem, w przeszłości walczył m.in. na tak dużych galach K-1, jak „Końcowa Eliminacja” oraz brał udział w wygranym przez siebie Grand Prix Europy w mogącej pomieścić prawie 50 tys. ludzi amsterdamskiej Arenie.

6 thoughts on “Słowiński vs. Różalski na KSW 15?

  1. Jesli dojdzie do walki to bedzie ona wygladała tak. Slowinski stójka i ucieczki z parteru. Rozalski niby zna podstawy bjj wiec bedzie chciał konczyc w parterze.Jednak slowinski dobrze go zbombi kulochami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.