Słowiński powalczy podczas Mistrzostw Europy!

Niekwestionowana gwiazda sportów walki – dolnoślązak Paweł Słowiński po raz pierwszy historii powalczy w w Polsce. Walka o pas zawodowego mistrza świata wagi superciężkiej federacji WMC odbędzie się w sobotę 28 czerwca w Zgorzelcu. Jego przeciwnikiem będzie Czech Antonin Dusek.

28-letni Polak już po raz ósmy będzie bronił swojego mistrzowskiego pasa. – Zawsze chciałem walczyć w Polsce, a teraz wreszcie mam okazję – mówi zawodnik, który choć wychował się w Australii to na ring wychodzi z orłem na piersi. – Cieszę się, że moja walka odbędzie się podczas finałów mistrzostw Europy w MuayThai – dodaje.

Lista osiągnięć Słowińskiego jest niezmiernie długa. Oprócz mistrzowskich tytułów uczestniczył też w ubiegłym roku jako zawodnik rezerwowy w K-1 World Grand Prix Final w Japonii. Na jego nieszczęście nikt jednak nie doznał kontuzji i nie zawalczył. Obecnie Słowiński trenuje w Amsterdamie w „Team Mr. Perfect” czterokrotnego mistrza cyklu K-1 World Grand Prix – Ernesto Hoosta. Tym razem zmierzy się z pretendującym do tytułu Czechem Antoninem Dusekiem. Uświetni ona ostatni dzień mistrzostw Europy w Tajskim Boksie i walki finałowe, które tego dnia się odbędą.

Bilety na galę od 20-100 zł. Za stolik VIP trzeba będzie zapłacić 1800 zł. Bilety i informacje pod numerem telefonu 0-512 877 338 i drogą mailową [email protected]

Cała imprezę przygotowuje grupa Szlachta Promotion.

Zanim jednak dojdzie do finałów czeka nas cały tydzień zmagań. Kibice będą mogli zobaczyć najlepszych zawodników z całej Europy zupełnie za darmo. Karuzela rozpocznie się w niedzielę 22 czerwca. Wtedy też pojawią się zawodnicy z ponad 30 państw i rozpoczną się pierwsze walki. Oficjalne rozpoczęcie mistrzostw zaplanowano na poniedziałek na godz. 17. Udział w nim także jest bezpłatny. Warto będzie przyjść, bo oprócz prezentacji (najliczniejsze z nich, jak rosyjska, ukraińska czy białoruska będą miały nawet po 50 osób w ekipie) drużyn organizatorzy przygotwali też m.in. pokazy walk i cheerliderek, a także koncert znakomitego zespołu Present Perfect.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *