Silva może walczyć z Overeemem, nawet jeśli ten powstał w laboratorium

Im bliżej końca kary zawieszenia Alistaira Overeema tym więcej spekulacji na temat potencjalnego oponenta dla Holendra. Jak się okazuje jednym z chętnych do skrzyżowania rękawic z Reemem jest Antonio Silva.

Dało się to zauważyć np. w rozmowie Brazylijczyka z dziennikarzami mmajunkie, podczas której Bigfoot dosyć uszczypliwie wypowiedział się na ten temat.

„Overeem jest duży i silny, ale wiem, że mogę z nim wygrać. Nawet jeśli został stworzony w laboratorium, można go pokonać. Dla mnie Alistair jest wśród najlepszych zawodników na świecie, a ja zawsze chcę walczyć z najlepszymi. Tam skąd pochodzę – Paraiba w Brazylii – naszym suplementem jest melasa, a siłą jest nasza postawa, dlatego będziemy walczyć z kimkolwiek i gdziekolwiek. Sprawdźmy czy Overeem może powiedzieć to samo.”

12 thoughts on “Silva może walczyć z Overeemem, nawet jeśli ten powstał w laboratorium

 1. wg. Wikipedii:
  „Po wygraniu trzech walk z rzędu dostał szansę walki o pierwsze mistrzostwo EliteXC w wadze ciężkiej przeciwko Justinowi Eilersowi. 26 lipca 2008 roku (gala EliteXC: Unfinished Business) pokonał Amerykanina przez techniczny nokaut w 2. rundzie, zdobywając tytuł. Przeprowadzone po walce testy antydopingowe wykryły w organizmie Silvy steryd anaboliczny boldenon. W konsekwencji California State Athletic Commission ukarała go grzywną oraz rocznym zawieszeniem”

  Powinno być..
  Tam skąd pochodzę – Paraiba w Brazylii – naszym suplementem jest boldenon : ))

 2. Może oprócz tego czy coś się bierze powinno brać się też pod uwagę ILE.

  PS
  Boldenon- „Co do poważniejszych skutków ubocznych panuje opinia, iż jest on teratogenny (może mieć wpływ na niepoprawny rozwój płodu następnego pokolenia) jednak w książkach medycznych teratogenność wystepuje tylko jako u kobiet.Nikt nie przeprowadzał dokładnych badań (srodek weterynaryjny)”
  http://www.koksy.eu/index.php/boldenon-undecaniate

 3. fajna walka by była, która mielismy juz zobaczyc w strikeforce – mysle ze udane zestawienie jesli Reem wróci i bedzie chcial walki, ale z drugiej strony watpie ze do niego dojdzie – pewnie poczekają na starcie JDS i Cain i bedą chcieli jak sie uda gdzies w marcu dac Aliemu TS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *