Siła węgla kontra fighter z Finlandii. Pojedynek Marcin Maleszewski kontra Tuomas Gronvall na EFM SHOW

EFM Show gromadzi nie tylko najlepszych fighterów z Polski, ale również z Europy. Międzynarodowe towarzystwo zapewni między innymi Tuomas Gronvall, który zmierzy się z Marcinem Maleszewskim.

Tuomas Gronvall (6-3-1) vs Marcin Maleszewski (2-0)

Marcin Maleszewski trenował muay thai i kickboxing. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa przez poddanie, jedno przez balachę, ostatnie przez anakondę (na Irlandczyku
– Mikey McCoyu). Niestraszne mu duże wyzwania i trudne warunki pracy. Prywatnie jest górnikiem. Rano pracuje w kopalni KWK Chwałowice, a po południu udaje się na trening. Ma spore wsparcie. Koledzy z kopalni interesują się jego sportową karierą.

Lubi wszystko załatwiać jak najszybciej, dlatego dotychczasowe walki kończył dość prędko. Zapewnia jednak, że gdy przyjdzie mu walczyć dłużej, kondycji nie zabraknie.
Z European Fight Masters związał się tylko na jedną walkę. Czy z EFM SHOW czy szykuje się dłuższa współpraca? Zadecyduje po rywalizacji z jego kolejnym rywalem.

Będzie nim Fin Tuomas Gronvall. To jego pierwsza zawodowa walka poza Finlandią. Ostatnią przegrał przez decyzję w październiku 2020. Doświadczenia ma jednak sporo. Jego profesjonalny debiut miał miejsce w 2012 roku.

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 9 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

i wielu, wielu innych.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

Informacja prasowa

2 thoughts on “Siła węgla kontra fighter z Finlandii. Pojedynek Marcin Maleszewski kontra Tuomas Gronvall na EFM SHOW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *