Shonie Carter chce zrobić karierę w WWE

(mmamania.com)

„Chcę iść do WWE. Rozmawiałem o tym z CM Punk, bo trenujemy na tej samej siłowni. Przyznaję, ze zbliżam się do kryzysu wieku średniego, gdzie kolesie chcą jeździć Corvette’ami i chcą mieć obok siebie cycate blondynki. Zdecydowałem, że idę do WWE. Moim pseudonimem będzie 'Overtime’ (nadgodziny – przy. aut.), bo ciężko pracuję. Przychodzę z pudełkiem na drugie śniadanie i uderzam – jeśli wejdziesz ze mną do klatki, to radzę ci też uderzać, bo będziesz miał nadgodziny.”

Były zawodnik wagi półśredniej UFC i WEC Shonie Carter mówi, że chce być częścią biznesu rozrywkowego. Wcześniej rywalizował z zawodnikami takimi jak Chris Lytle, Matt Serra i Pat Miletich, ale po pięciu kolejnych porażkach „Mr. International” ogłosił odejście z mma. 38-latek teraz chce realizować się w ringach WWE.

One thought on “Shonie Carter chce zrobić karierę w WWE

  1. Sam kiedyś bardzo interesowałem się wrestlingiem i cieszy mnie ta wiadomość. Może ktoś po zobaczeniu jego walki w wrestlingu postanowi obczaić jego występy w MMA i się w to wciągnie. Obawiam się, że w WWE nie nie znajdzie sobie miejsca . Myślę tak bo dzisiejsi fani WWE to głównie dzieci… Zostanie tam mid-carderem i na tym się skonczy jego zabawa w wrestling.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *