Shogun gotowy by walczyć z Andersonem Silvą

(foto: mmaspot.net)

„Wierzę, że walka z Andersonem byłaby największą walką w mojej karierze, w moim życiu, ale takie walki najbardziej mnie motywują. Mam do niego wielki szacunek ponieważ zaraz obok Fedora jest najlepszym fighterem pound-for-pound. To by była ciężka walka, ale jak już mówiłem, jedyną osobą w UFC, z którą nigdy nie będę walczył jest Wanderlei. Jestem profesjonalistą i pracuje dla UFC, moim obowiązkiem jest robić to o co mnie proszą. Walczyłbym z każdym, włącznie z Andersonem – najlepszym fighterem pound-for-pound na świecie”, mówi Mauricio „Shogun” Rua

Po szybkiej wygranej z Lyoto Machidą, Shogun nieustannie zostaje obrzucany pytaniami dotyczącymi walki z Andersonem Silvą. Ludzie byliby skłonni zapłacić krocie by móc zobaczyć pojedynek pomiędzy dwoma gigantami sportu jakimi są Mauricio „Shogun” Rua i Anderson „The Spider” Silva. Shogun wypowiada się na temat walki z Andersonem bardzo pozytywnie i oznajmia, iż bez żadnych zawahań byłby gotów stanąć oko w oko z jednym z najlepszych fighterów pound-for-pound na świecie.

13 thoughts on “Shogun gotowy by walczyć z Andersonem Silvą

  1. Tak jak Skrzat napisał. Wand to jego sparring partner i najbliższy kumpel z teamu. Więc proste, że nie chce z nim walczyć. ^^ (Drugą osobą, z którą Shogun nigdy by nie walczył jest osoba spoza UFC, jego brat – Murilo „Ninja” Rua :))

  2. Rua nie ma większych szans ze Spiderem??? Ja uważam, że ma i to całkiem spore! Dużo ludzi według mnie nie docenia Shoguna, a znacznie przecenia Silve, który tak naprawdę już dawno nie miał poważnego sprawdzianu i jakoś ostatnio nie błyszczy!

  3. Shogun napewno by obmyslal gameplan na tego skaczacego pajaca.I walczyl by cierpliwie,a przy tym b agresywnie.Mysle ze gdyby podszzedl do tej walki z glowa to dalby rade ustrzelic tego klauna:)

  4. no niewatpliwie by sobie ze mna poradzil:)Ale ma prawo wqrzac ludzi to jego pajacowanie w klatce…Nie da sie ukryc ze z zachowania ostatnio przypomina bardziej klauna a nie fightera:)Sorki za taka opinie jesli kogos urazilem,ale chyba mam racje?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *