Shinya Aoki vs Kazushi Sakuraba w lipcu na gali DREAM

Plotki o rzekomym rozpadzie DREAM wydają się jednak nieprawdziwe, ponieważ kolejna japońska gala MMA odbędzie się pod koniec lipca.

Data nie została jeszcze potwierdzona, ale wiadomo że jedną z głównych walk będzie pojedynek między Shinya Aoki i Kazushi Sakuraba.

Sakuraba ma 42 lata i nie najlepiej mu ostatnio idzie ponieważ zaliczył cztery porażki z rzędu, ale nie zmienia to faktu iż w Japonii jest bardzo popularny. Aoki jest natomiast w lepszej nieco pozycji ponieważ był jednym z najlepszych zawodników DREAM z siedmioma zwycięstwami z rzędu w tej organizacji. Dobrą passę przerwał ostatni pojedynek z Eddie Alvarezem na gali Bellator 66.

Obaj zawodnicy są znani ze znakomitych umiejętności w parterze. Kto zwycięży ten pojedynek?

3 thoughts on “Shinya Aoki vs Kazushi Sakuraba w lipcu na gali DREAM

  1. no jasne,wygra z nim,Sakuraba powinien walczyc w kategorii lekkośredniej lub lekkiej za czasów Pride,wtedy byłby najlepszy a tak zawodnicy o kilka klas jak powiedział Dana,niszczyli go a on poddawał legendy,jak np.Gracie.Dobrze radził sobie z Crocopem,ale doszło do kontuzji oka.Japonia go źle potraktowała.To tak jak Sapp by teraz walczył z Cole Konradem.Z tym ze on lubi mieć oklep i odklep i pieniadze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *