Shawn Tompkins nie ma czasu na „brazylijską robotę”

 

Trener Xtreme Couture Shawn Tompkins wyjawia, że jego współpraca z Wanderleiem nie układała się najlepiej, ponieważ Wand nie był konsekwentny w swoich treningach i nie mogli oni ustalić odpowiedniego rozkładu zajęć, który zadowliłby obydwie strony. Shawn Tompkins mówi:

„Pracowaliśmy razem wcześniej, przygotowywaliśmy się do walki z Keithem Jardinem. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale uważam, że mamy inne podejście jeśli chodzi o rozplanowanie treningów. Ludzie podnosili ten problem już wcześniej. Teraz jest 'brazylijski czas’, ale ja osobiście nie mam czasu na 'brazylijską robotę’. Trenuję tutaj, w Las Vegas z 28 spośród najlepszych atletów na świecie. Mieliśmy kilka konfliktów od początku obozu, dlatego postanowiłem zająć się innymi sportowcami a najlepszym wyjściem dla Wanda byłoby znalezienie sobie nowego trenera”

Być może z tego względu Wand Silva zaprosił do wspólnych treningów Aronę i Filho?

3 thoughts on “Shawn Tompkins nie ma czasu na „brazylijską robotę”

  1. To było tylko 'luźne’ domniemanie, ponieważ wszystkie te wypowiedzi zbiegły się w czasie, stąd takie pytanie. Kwestia tego, że są to specjaliści od innych dziedzin jest oczywista. Chodziło raczej o wypełnienie treningowej luki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *