Shane Carwin nokautuje rywala walcząc jedną ręką

Donald Miralle/Zuffa LLC/Getty Images)
Donald Miralle/Zuffa LLC/Getty Images)

Były zawodnik wagi ciężkiej UFC Shane Carwin stoczył swoją pierwszą walkę po powrocie z emerytury, ale nie była to walka jakiej byśmy się spodziewali.

Nokautująca siła ciosu Carwina nie zmalała po trzech latach z dala od rywalizacji i po serii kontuzji. W minioną sobotę, Shane Carwin wystąpił na gali EllisMania 13 prowadzonej przez profesjonalnego skateboardzistę i prowadzącego radio Jasona Ellisa.

Shane Carwin zmierzył się właśnie z Jasonem Ellisem w pojedynku bokserskim, pokazowym i co ciekawe w pojedynku tym miał przyklejoną prawą rękę do tułowia. Walka zakończyła się nokautem wykonanym przez 41-letniego Carwina na Ellisie po potężnym lewym sierpie w drugiej rundzie.

Shane znany jest z tego, że był jednym z najmocniej bijących zawodników pound-for-pound, który znokautował Franka Mira i Gabriela Gonzagę. Wszyscy chyba pamiętają również pierwszą rundę jego pojedynku z Brockiem Lesnarem na UFC 116 podczas której obił mocno byłego mistrza zanim opadł z sił i wpadł w duszenie trójkątne w drugiej rundzie.

Jason Ellis 45 l. miał już doswiadczenie w sportach walki. Były członek Team Quest poddał w 2009 roku Tony’ego Gianopulosa oraz wygrał dwie pokazowe walki z Gabem Ruedigerem, byłym uczestnikiem piątej serii The Ultimate Fighter.

One thought on “Shane Carwin nokautuje rywala walcząc jedną ręką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *