„Sezon ogórkowy” okiem Łukasza Jurkowskiego

W najnowszym odcinku swojego wideo bloga, Juras odnosi się do tzw. „ogórków” zatrudnionych przez KSW, do udziału w ich ostatniej gali.

 

10 thoughts on “„Sezon ogórkowy” okiem Łukasza Jurkowskiego

  1. Nastula vs Pudzianowski, to coś czego oglądać nie chcę. Bo dla mnie Pudzianowski to nadal freak, a nie zawodnik MMA.

    Liczę na to, że nie będą kombinować i zostanie Nastula vs Bedorf.

  2. Pewnie ze sportowego punktu widzenia Nastula-Bedorf ma większy sens, ale Juras ma rację. Biznesowo na pewno z Pudzianem byłby hit, a i dla Pawła zdecydowanie lepiej. W walce z „prawie fighterem” Pudzianowskim byłby zdecydowanym faworytem. W walce z młodszym i silniejszym fizycznie Bedorfem może mieć spore problemy, wieku się nie oszuka.

  3. Z kim waluś wygrywa? Z samymi bumami. Wygrał z piłkarzem, grubym strongmanem (przez kontuzje) i teraz z jakimś hamburgerem z Grecji. Sorry, ale to sa rywale na poziomie tych jakie miał Najman gdy nazywał siebie „bokserem” (Słynne zacięte pojedynki z Peterem Simko, Antonem Lasckiem i Stefanem Cirokiem) Tak jak najmana nie nzawe bokserem tak cięzko mi nazwać Walusia zawodnikiem mma. A jak patrze na otłuszczone, opasłe sylwetki i umiejętności (a właściwie ich brak) obu panów to ciężko mi jednego i drugiego nazwać w ogóle sportowcem.

  4. Tego bałwana nie da się słuchać. A w połączeniu z janiszem tworzą najgorszy komentatorski duet wszech czasów. Podczas komentowania walk emocjonują się tak bardzo, że aż prawie robią w portki z wrażenia. Zawsze wydaje mi się, że oglądam zupełnie inne walki niż oni. Poza tym ten ich krzyk/wrzask trwający non stop przez całą rundę, nawet gdy nic się nie dzieje, tak bardzo denerwuje, że trzeba przyciszać telewizor. Przez nich nie słychać co się dzieje w tle. Kiesy ich w końcu wypierdolą z tej roboty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *