Sergei Lascenko kolejnym uczestnikiem turnieju na KOK World GP 2014 w Gdańsku

Mistrz Ukrainy i uczestnik wielu światowych imprez, 27-letni zawodnik Kickboxingu i Muay Thai, Sergei Lascenko będzie kolejnym uczestnikiem czteroosobowego turnieju wagi ciężkiej jaki odbędzie podczas gali King Of Kings World GP 2014 in Gdansk.Impreza odbędzie się w hali Ergo Arena w Gdańsku- Sopocie w dniu 17-go października i będzie najważniejszą światową imprezą Kickboxingu w tym terminie.

Lascenko mimo młodego wciąż wieku to uczestnik wielu światowych imprez Kickboxingu. Był mistrzem Ukrainy w Muay Thai IFMA i dwukrotnie zdobywał Puchar Ukrainy. Na Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich w 2008 roku w koreańskim Busan zdobył brązowy medal. W 2009 roku został mistrzem Europy, a na zawodowej drodze doszedł do finału polskiej edycji turnieju K-1 World Grand Prix w Łodzi, przegrywając tylko z samym Zabitem Samedovem.

Walczył na ringach Japonii i innych krajów. W 2011 roku został triumfatorem całego cyklu SuperKombat World GP 2011 pokonując Ismaela Londta. W finale W 2012 roku pokonał Rico Verhoevena – aktualnego mistrza Glory. W 2013 w przedostatnim pojedynku uporał się z polskim weteranem Muay Thai, Tomaszem Nowakiem. Lascenko zaczynał karierę w klubie Captain Odessa, potem reprezentował holenderski Mike’s Gym, skąd trafił do legendarnego klubu Chakuriki i nie mniej legendarnego trenera Toma Harincka. Lascenko ma wygranych 31 walk i 12 porażek. Obok Tomasza Szczepkowskiego z Warszawy, Ukrainiec uchodzić będzie za faworyta HW Grand Prix.

Serdecznie zapraszamy na występ zawodnika będącego jedną z największych gwiazd światowego Muay Thai i Kickboxingu na ringu jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych w Sportach walki jaką jest King Of Kings. Nie może was zabraknąć 17-go października 2014 w Ergo Arenie w Gdańsku. Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.