Seminarium z Piotrem Strusem w Nowym Targu 25.01.2014

NKSW-Herkules Gym, DRUŻYNA MISTRZÓW i Dewalt24.pl zapraszają na Seminarium z Piotrem Strusem zawodnikiem KSW i Nastula Team które odbędzie się 25 stycznia (sobota) na Hali Lodowej w Nowym Targu.

Harmonogram seminarium:

ETAP I : Trening poprzedzony rozgrzewką kick bokserską. Stójka + techniki zapaśnicze pod klatką / ścianą – nieodzowny fragment każdej dyscypliny sztuk walki; skuteczna technika dająca fundament do dalszego rozwoju np. w technikach parterowych. Ważny element, na którym opiera się każda dyscyplina sztuk walki. Techniki zapaśnicze pod klatką są bardzo popularnym i przydatnym elementem do pełnego zrozumienia MMA. Dają możliwość świadomego planowania i pełnego wykorzystywania ewentualnej przewagi nad przeciwnikiem na wszystkich obszarach walki. Zalety Sandy, które warto znać i wykorzystywać podczas treningów stójkowych.

ETAP II : Drugi trening poprzedzony rozgrzewką z elementami zapasów i bjj. Kombinacje stójkowe prowadzące do obalenia partnera + techniki parterowe. Obalenia są elementem koniecznym do sprowadzenia partnera do tzw. parteru, który daje szansę kontrolowania dalszego przebiegu walki lub przerwania walki przed czasem. Techniki parterowe są jednymi z najbardziej czasochłonnych i najczęściej zaniedbanych.

ETAP III : Waga planowania i świadomego przeżywania walki/ sparingów. Przewaga, którą daje praca i przygotowanie umysłowe do każdego rodzaju starć. Psychologia sportu w praktyce. Interaktywna dyskusja mająca na celu umożliwienie biorącym udział zadania wszelkich przygotowanych pytań. Krótkie podsumowanie i niespodzianka dla uczestników.

Dodatkowe informacje i zapisy: 669-900-385

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *