Seminarium Sambo 6 luty 2010r – Oleksandr Gorbatiuk

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium Sambo, które poprowadzi Oleksandr Gorbatiuk.

Sambo
SAMBO jest systemem walki opracowanym w byłym Związku Radzieckim. Sambo to inaczej SAMozashchita Bez Oruzhia, czyli „Samoobrona bez broni” (ang. „Self-defense without weapons”).

Styl ten jest popularny zarówno jako sportowe współzawodnictwo, jak i militarny oraz uliczny system walki. Wiele wschodnio- europejskich państw wybrało ten system do szkolenia swoich jednostek wojskowych, które nie raz wykorzystywały go skutecznie podczas działań wojennych.

Do repertuaru sambo wchodzą techniki powiązane z uderzeniami, kopnięciami, rzutami, sprowadzeniami do parteru, dzwigniami i różnego rodzaju duszeniami. System ten został opracowany w sposób naukowy, co przyczyniło się na pewno do efektu jaki otrzymano, a otrzymano ostatecznie broń, którą jest skuteczna samoobrona.

Centrum rekreacyjno-sportowe
Lublin, Al. Racławickie 21
(wejście od ul głowackiego)
6 luty 2010r godz 18.00
cena 40 zł
liczba miejsc ograniczona < 20 >
przedsprzedaż odbywa sie do momentu wyczerpania miejsc
wpłata jest potwierdzeniem obecności
przyjmuję osobiście na treningach MMA Lublin i MMA Świdnik
Kontakt pod nr gg: 6271193

Oleksandr Gorbatiuk – życiorys
Oleksandr Gorbatiuk
Ur. w 1961 r. w Ukrainie. W wieku 9 lat trenował zapasy (styl klasyczny), a od 10 r. ż. rozpoczął treningi sambo sportowego w m. Winnica (Ukraina). Uczestniczył w wielu zawodach organizowanych przez Federację Sambo Ukrainy, był wicemistrzem Ukrainy wśród juniorów, następnie zdobył tytuł wicemistrza Ukrainy w sambo i judo. Równolegle trenował karate shotokan, ju-jutsu oraz aiki-jutsu.
W 1979 r. został powołany do wojska, gdzie odbywał służbę wojskową oraz szkolenie, a następnie szkolił żołnierzy jako instruktor samoobrony w kompanii Specnazu.

W 1986 r. ukończył studia magisterskie na Wydziale Wychowania Fizycznego oraz Przysposobienia Obronnego w Akademii Pedagogicznej w Winnicy (Ukraina), specjalizacja – trener-pedagog sztuk walk.

Po nadaniu stopnia oficerskiego prowadził szkolenia w różnych służbach mundurowych, pracował jako trener sambo i judo w Akademii Pedagogicznej w Winnicy na Wydziale WF i PO. Przygotował wielu zawodników, którzy na dzień dzisiejszy pracują jako trenerzy zarówno w cywilu jak i w służbach mundurowych. Posiada 5 dan w ju-jutsu i 1 dan w bu-jutsu.

W latach 1990-94 pracował jako nauczyciel WF w Szkole Podstawowej nr 66 w Krakowie oraz jako trener judo i sambo w klubie Pogoń (Skotniki).

W okresie 1994-2000 prowadził klub sportowy w Ukrainie oraz zajęcia z samoobrony w służbach specjalnych Ukrainy.

W 2000 r. powrócił do Krakowa i założył prywatną szkołę systemu sambo (samoobrona bez broni), która funkcjonuje po dzień dzisiejszy. Równocześnie przez 3 lata prowadził treningi judo w T.S. Wisła (Kraków).

Mistrz sambo Oleksandr Gorbatiuk prowadzi zajęcia, seminaria, szkolenia i obozy w zakresie sambo militarnego i sportowego.
Jednocześnie od 15 lat zajmuje się terapią manualną (chiropraktyką). Od 2003 r. prowadzi prywatny gabinet terapii manualnej w Krakowie, łącząc tym samym wiedzę o walkach z wiedzą o zdrowiu.

http://www.GLADIO.com.pl
http://www.proactive.prv.pl
http://www.sambokrakow.pl

3 thoughts on “Seminarium Sambo 6 luty 2010r – Oleksandr Gorbatiuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *