Sebastian Rawski vs Adrian Barłożek w walce wieczoru na Grappler Night Extra: Halinów Edition

Rawski vs Barlozek

Organizacja Grappler Night ma zaszczyt przedstawić dwóch zawodników, którzy zmierzą się w walce wieczoru gali Grappler Night Extra: Halinów Edition, która jest zaplanowana na 16 kwietnia w podwarszawskim Halinowie. W hali sportowej przy ul. Okuniewskiej 115 w walce wieczoru Sebastian Rawski (2-0) zmierzy się z Adrianem Barłożkiem (0-0) w limicie wagi średniej.

Zawodnik Klubu Walki Grappler, Sebastian Rawski powróci na ring mińskiej organizacji po zwycięstwie nad uczestnikiem gali KSW 2, Arturem Zającem z Legionowa. Podopieczny Marcina Frankiewicza zdominował rywala i poddał go po czterech minutach pierwszej rundy przez duszenie zza pleców. Rawski zadebiutował w zawodowym MMA podczas gali Grappler Night 2 w Mińsku Mazowieckim, na której zastopował Huberta Jaszczuka z MMA WLKS Siedlce. Na co dzień służący ojczyźnie jako żołnierz Wojska Polskiego Rawski toczył również walki amatorskie. Przegrał w walce amatorskiej na PLMMA 44 z Robertem Wróblewskim, wygrał 3 walki na zawodach ALMMA oraz na gali w swoim rodzinnym Jakubowie. Sebastian trenuje pod okiem słynnego trenera boksu z Włocławka, Eugeniusza Chażewskiego, za parter odpowiada posiadacz brązowego pasa BJJ i multimedalista polskich imprez chwytanych, Adrian Parafiańczuk, a całość koordynuje Marcin Frankiewicz.

Reprezentujący Przasnysz Adrian Barłożek po raz pierwszy wyjdzie do walki zawodowej. Jak do tej pory toczył walki amatorskie w ramach zawodów Amatorskiej Ligi MMA. Podczas startów w ALMMA stoczył sześć walk z czego 4 wygrał, a jedną przegrał. Wygrał turniej w pełnym kontakcie na ALMMA 52, co świadczy że nie jest zawodnikiem z łapanki będzie w stanie przysporzyć Rawskiemu sporo problemów.

Poniżej rozpiska gali na ten moment, organizatorzy cały czas kompletują kartę walk, która na ten moment przedstawia się następująco:

Walka wieczoru:
86 kg: Sebastian Rawski (Klub Walki Grappler) vs Adrian Barłożek (MMA Przasnysz)

Karta główna:
+91 kg: Jacek Gałązka (Akerman Sokołów Podlaski) vs Tomasz Litwiecki (Respekt Fight Wawerska Szkoła Walki) – boks
–55 kg: Krysia Iwanow (Klub Walki Grappler) vs TBA
+91: Tomasz Jankowski (Copacabana Warszawa) vs Bartłomiej Szczęsny (Respekt Fight Wawerska Szkoła Walki) – boks
–77 kg: Radosław Olkowicz (K.O. Fight Club Łuków) vs Jakub Broler (Zone Fitness) – K-1
77 kg: Daniel Rozynek (Klub Walki Grappler) vs TBA

Karta wstępna (walki w MMA):
77 kg: Bartek Stanik (Forca Dęblin) vs Kacper Just (Dziki Wschód Biała Podlaska)
77 kg: Sebastian Studniak (UKS Heros Warszawa) vs Rafał Litwiniuk (Eko Róża Pankration Team)
70 kg: Maciej Kierzkowski (MMA Okniński Siedlce) vs TBA

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *