Sebastian Kotwica vs Patryk Mituła 8 listopada na TFL w Lublinie

8 listopada na nagli TFL w Lublinie swój debiut w MMA zaliczy reprezentant MACIEJEWSKI TEAM KRAŚNIK, Sebastian Kotwica, multimedalista Mistrzostw Polski w zapasach oraz reprezentant Polski na mistrzostwach Europy w stylu wolnym.

Jego przeciwnikiem będzie wywodzący się z kickboxingu, zawodnik klubu Underground Gold Team Łęczna Patryk Mituła. Będzie to konfrontacja dwóch odmiennych stylów oraz warunków fizycznych. Mituła do klatki wniesie kilkanaście cm więcej niż młody Kraśniczanin.

„Jestem dobrze przygotowany do tej walki. Swój okres przygotowawczy rozpocząłem ponad miesiąc temu. Dzięki uprzejmości Michała Kity, Roberta Jocza i całej ekipy z Warszawy mogłem zaliczyć swój pierwszy profesjonalny obóz MMA, który odbył się w Zakopanem. Dzięki kontaktom mojego managera wylądowałem również na obozie w Świeradowie, gdzie znowu trenowałem z najlepszymi zawodnikami w Polsce: Tomkiem Drwalem, Damianem Milewskim, Oskarem Piechotą i mistrzem Mariuszem Cieślińskim. To był dla mnie niesamowity okres i czuje się bardzo dobrze. Widzę swoją szansę w tym sporcie i zamierzam ją wykorzystać 8 listopada na gali TFL w Lublinie. Najlepszym przykładem tego, że dzięki zapasom i ciężkiej pracy można osiągnąć sukces w tym sporcie jest Mateusz Gamrot z którym spotykaliśmy się na kadrze.” – mówi reprezentant MACIEJEWSKI TEAM KRAŚNIK, Sebastian Kotwica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *