Sebastian Kotwica vs Fernando Duarte Bagordache na Wieczorze Walk R8

Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi na walkę wieczoru?! Zmierzą się w niej Sebastian Kotwica – jeden z największych talentów i nadziei polskiego MMA, już teraz wymieniany jako ten zawodnik z Polski, który w przyszłości może zawojować UFC, z niesamowicie doświadczonym czarnym pasem BJJ z Brazylii i legitymującym się rekordem 20-4 w MMA, Fernando Duarte Guerra Bagordache!

Sebastian Kotwica metodycznie i krok po kroku podnosi swój sportowy poziom i wchodzi na nowe etapy kariery w MMA. Marzenie i cel jest jeden – walki w UFC i pas tej organizacji. Droga do tego jest bardzo daleka, ale pracowitość, cierpliwość i oczywiście coraz większe umiejętności Kotwicy sprawiają, że warto śledzić jego drogę do realizacji tego marzenia. Potencjał Sebastiana dostrzegli także trenerzy w JacksonWink MMA, którzy uważają go za bardzo duży prospekt i wieszczą karierę właśnie w UFC. Już 10 czerwca Sebastian postara się zrobić kolejny krok w tym kierunku!

Na jego drodze stanie niezwykle doświadczony Fernando Duarte Guerra Bagordache. Zawodnik ten ma na swoim koncie ponad dwa razy więcej walk niż Sebastian i legitymuje się znakomitym rekordem 20-4. Jak to zwykle bywa, reprezentant Brazylii specjalizuje się w płaszczyźnie parterowej, o czym świadczy nie tylko ilość poddań, ale także jego czarny pas w BJJ z aż trzema danami. Fernando będzie na pewno największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze Kotwicy, ale jeśli nasz zawodnik chce walczyć z najlepszymi na świecie, musi takie wyzwania podejmować. Jedno jest pewne – będzie to starcie godne walki wieczoru, a fakt, że wystąpi w niej reprezentant krakowskiej Szkoła Walki Drwala sprawia, że żaden z lokalnych fanów MMA nie może go przegapić!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *