Sean O’Malley jest zainteresowany walką z Dominickiem Cruzem jako co-main event na karcie Poirier vs McGregor 3

Chris Unger/Zuffa LLC

Po tym jak Sean O’Malley zwyciężył przez TKO w trzeciej rundzie nad Thomasem Almeidą na UFC 260, Dominick Cruz podobno napisał do Chaela Sonnena, że jest zainteresowany walką z O’Malleyem. Okazuje się, że „Sugar” również jest zainteresowany tym starciem.

To jest pojedynek, który ma sens i byłby bardzo fajną stylistycznie walką. O’Malley mówi, że jeśli walka dojdzie do skutku, to chciałby, aby była ona co-main eventem do walki Dustin Poirier vs. Conor McGregor 3 w lipcu.

„W sekundę po walce pojawia się pytanie, kto następny? Słyszałem, że Dominick Cruz wysłał smsa do Chaela Sonnena, mówiąc, że chce tej walki” – powiedział O’Malley Patowi McAfee w jego programie. „Nie wiem, czy Chael dostał żartobliwego smsa od fałszywego Doma, czy to prawda. To jest możliwy pojedynek.

Wiem, że Dustin Poirier tweetował na drugi dzień o 10 lipca, więc myślę, że jestem całkiem dobrym kolesiem do walki typu co-main event” – kontynuował O’Malley. „Dustin vs. Conor, Suga vs. Dominick, nie wiem, to ma sens, to może być to. Lipiec, zobaczymy. Zdecydowanie chcę walczyć jeszcze kilka razy w tym roku”.

Jeśli Cruz poważnie myślał o chęci walki z Seanem O’Malleyem, to co-main event do walki Poirier vs McGregor 3 jest idealną kartą do tego. To skieruje trochę więcej uwagi na O’Malleya, który chce zostać następną wielką gwiazdą. Jeśli natomiast Cruz pokona „Sugę” na tej karcie, to prawdopodobnie będzie o krok od walki o tytuł i próby odzyskania tytułu w wadze koguciej.

Przed zwycięstwem nad Almeidą, O’Malley przegrał przez TKO w pierwszej rundzie z Marlonem Verą, w walce, w której jego kostka dała o sobie znać kilka razy. Na swoim koncie ma również zwycięstwo przez nokaut nad Eddiem Winelandem w czerwcu zeszłego roku, co tylko dodało mu blasku wschodzącej gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *