Scott Coker: „Popatrzcie na Brocka Lesnara, jemu się udało, czemu miałoby się nie udać Batiście?”

(foto: superstararena.com)

Ostatnio było głośno o rzekomym dołączeniu Davea Batisty do Strikeforce. Dave Batista to zapaśnik znany z występów w WWE, który niedawno w wywiadzie dla TMZ otwarcie przyznał, iż wkrótce będzie walczył dla Strikeforce.

Strikeforce
natychmiast zdementowało plotki i oficjalnie ogłosiło, iż słowa zapaśnika mijają się z prawdą.

Czy aby na pewno mijają się z prawdą? Może Strikeforce ukrywa swe plany związane z Batistą?

W ostatnim wywiadzie Scott Coker został zapytany o to, czy Batista jest związany umową ze Strikeforce. Coker zaprzeczył. Dodał jednak, że Dave jest osobą, którą Scott prawdopodobnie widziałby w swojej organizacji za jakiś czas.

„Zrobiliśmy tak z Herschelem (Walkerem). Powiedzieliśmy mu żeby trenował. Miejsce nie było ważne, ale był jeden warunek. Musiała to być dobra akademia MMA. Herschel musi tam regularnie trenować, ponieważ gdyby tego nie robił, to raczej nie byłoby tu dla niego miejsca.”

Następnie Coker dokonał dosyć nietrafnego porównania, które wzbudziło dużo kontrowersji i wywołało fale śmiechu wśród fanów MMA na całym świecie. Czy Coker ma rację, czy może wygłupił się i posunął zbyt daleko. Sami oceńcie.

„Nie zajmujemy się tu freak showami. Ale popatrzcie na Brocka Lesnara. Jemu się udało. Czemu miałby się nie udać Batiście?

15 thoughts on “Scott Coker: „Popatrzcie na Brocka Lesnara, jemu się udało, czemu miałoby się nie udać Batiście?”

 1. “Popatrzcie na Brocka Lesnara, jemu się udało, czemu miałoby się nie udać Batiście?”

  czemu? pewnie dlatego ,że brock debiutując w mma mial 30 lat, natomiast batista ma juz 41 więc pewnie dlatego mu się nie uda 😉

 2. Lesnarowi się udało hmmm tak to prawda bo był i jest pupilem pana Dana. Pana Dana hehe ale nie umiem tego odmienić… może Dany 🙂 Wracając do Brocka, który zawodnik po 1 walce w mma dostaje szanse walki o tytuł i to w UFC ? I tak się narodził wielki BL który zbił podstarzałego już Coutura i został mistrzem, potem sub od Mira i pokonanie Mira w 2-giej walce przez „przygniecenie” 🙂 i oczywiście szczęśliwe zakończenie walki z Carwinem WOW wielki mistrz. Dla mnie Lesnar nadal pozostaje wrestlerem dla którego show i afery jest ważniejsze od walki. Pozdrawiam Fedora 🙂

 3. Chodzi tu o fakt, iż Brock miał jakieś podłoże w sportach walki. Mianowicie, Lesnar to zapaśnik pierwszej dywizji, a to nie przelewki. To zobowiązuje, Lesnar to nie tylko clown z WWE, a wysokiej klasy zapaśnik.

  Z drugiej strony mamy Batiste, który jest tylko „aktorem” dla WWE i nie ma takiego zaplecza jak Brock. Do tego, jak już wspomnieliście, jest starszy od Lesnara o parę dobrych lat.

  To po prostu nie może się udać. Tonący brzytwy się chwyta (Scott Coker).

 4. ,,i nie tylko dlatego że ma 41 on po prostu nie pasuje do tego sportu to jest taki mniejszy pudzian,,

  taki mniejszy to on nie jest, prawie 2 metry i ponad 130 kilo wagi, w zasadzie to jest calkiem wiekszy 🙂 a co dopiero kane czy big show 🙂

 5. yakuza50: Lesnarowi się udało hmmm tak to prawda bo był i jest pupilem pana Dana. Pana Dana hehe ale nie umiem tego odmienić… może Dany Wracając do Brocka, który zawodnik po 1 walce w mma dostaje szanse walki o tytuł i to w UFC ? I tak się narodził wielki BL który zbił podstarzałego już Coutura i został mistrzem, potem sub od Mira i pokonanie Mira w 2-giej walce przez “przygniecenie” i oczywiście szczęśliwe zakończenie walki z Carwinem WOW wielki mistrz. Dla mnie Lesnar nadal pozostaje wrestlerem dla którego show i afery jest ważniejsze od walki. Pozdrawiam Fedora

  jakbyś oglądał ufc 116 countodown po polsku to byś się dowiedziałe co lesnar mówił powiedziałe tam że w ufc jest w jego miejsce ze brock lesnar nie jest wrestlerem nie jest też piłkarzem

 6. Nie muszę ogladać Countdown po polsku żeby wiedzieć co BL powiedział, ale to niczego nie dowodzi. Tak jak mówiłem który zawodnik dostaje po jednej walce w formule MMa szanse walki o tytuł … bez jaj.

 7. Lesnar to wyjatek i niech juz tak zostanie ,ja wiem że WWE itp. ale naprawde niektórzy nierozumieja ze Brock to nie jest „taniec z gwiazdami” to naprawde jest w pewnym sensie fenomen, w brew pozorom uwazam ze wie co robi w klatce. Niestety Batista chyba naprawde ma wielkie długi u dealerów koksu …? kto nastepny moze Ultimate Warior albo Hulk Hogan?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.