Scott Coker jest zainteresowany pozyskaniem Eddiego Alvareza do Bellatora

Getty Images

Prezydent Bellatora, Scott Coker jest otwarty na dyskusje z Eddiem Alvarezem, który aktualnie jest wolnym agentem.

Eddie Alvarez (29-6, 1 NC) ma za sobą przegraną walkę przez TKO w drugiej rundzie w rewanżu z Dustinem Poirier na gali UFC on FOX 30.  Była to także ostatnia walka Alvareza w kontrakcie z UFC. Prezydent UFC, Dana White, powiedział ostatnio, że chciałby ponownie podpisać kontrakt z Alvarezem, ale zrozumiałby, gdyby były mistrz wagi lekkiej zdecydował się odejść z organizacji.

Jak łatwo można było się domyśleć, w związku z taką sytuacją jak ta w której dobry zawodnik MMA zostaje wolnym agentem, organizacja Bellator zareaguje na to, że Alvarez jest wolnym agentem.Prezydent Bellatora Scott Coker jest otwarty na rozmowę z Eddiem Alvarezem w tej kwestii.

Ponieważ Alvarez jest byłym dwukrotnym mistrzem Bellatora w wadze 155 funtów, wielu fanów zastanawia się, czy „The Underground King” powróci do tej organizacji. Będąc gościem w programie „The MMA Hour”, Coker powiedział Luke’owi Thomasowi, że chciałby porozmawiać z Alvarezem, jeśli jest wolny:

„Nie sądzę, że rozmawialiśmy z Eddiem na ten temat, ale słuchajcie, jeśli on chce nawiązać rozmowę i naprawdę jest wolnym agentem i nie będziemy ingerować w czyjąkolwiek umowę, chcielibyśmy z nim porozmawiać. Wydaje mi się, że facet wykonał wiele dobrej roboty budując swoją markę w USA. Oczywiście, miał też w przeszłości świetne walki z Michaelem Chandlerem. Chcemy rozmawiać z każdym wolnym agentem, który jest wielką gwiazdą i myślę, że Eddie nadal jest wielką gwiazdą.”

W swoich ostatnich czterech pojedynkach Alvarez przegrał walkę z Conorem McGregorem przez TKO w drugiej rundzie tracąc pas wagi lekkiej, zmierzył się z Dustinem Poirierem z którym walka zakończyła się jako nierozstrzygnięta przez nielegalne ciosy kolanami w wykonaniu Alvareza i dopiero w starciu z Justinem Gaethje przeszło zwycięstwo przez nokaut w trzeciej rundzie. Ostatnia walka, to porażka z Poirierem w rewanżu.

W debiucie w UFC, Eddie Alvarez przegrał z Donaldem Cerrone, ale następne trzy walki to zwycięstwa z Gilbertem Melendezem, Anthonym Pettisem i Rafaelem dos Anjos o tytuł wagi lekkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *