Schilt, Aerts i Bonjasky na Glory 13

Glory 13 powoli wyrasta na najmocniej obsadzoną galę Kickboxingu w tym roku. Wydarzenie, które jest zaplanowane na 21-ego grudnia w Tokyo w tej chwili ma w rozpisce trzech kilkukrotnych mistrzów K-1: Petera Aertsa, Semmy’ego Schilta oraz Remy’ego Bonjasky’ego.

’Holenderski Drwal’ zmierzy się ze zwycięzcą ostatniego turnieju Glory w wadze ciężkiej, Rico Verhoevenem. Jest to zdecydowanie łatwiejszy rywal dla Aertsa niż Tyrone Spong, z którym Peter przegrał przez KO na gali It’s Showtime. Rico to niespodziewany zwycięzca turnieju na Glory 11, gdzie pokonał Daniela Ghitę i Gokhana Saki.

Bonjasky zawalczy z solidnym Kickboxerem z Brazylii, Andersonem 'Braddockiem’ Silvą. Silva walczył głównie w holenderskich organizacjach i dwukrotnie przegrał już z 'Latającym Gentlemanem’. Bonjasky wraca po porażce przed czasem ze Spongiem na gali Glory 5 i to on będzie zdecydowanym faworytem tego starcia.

Ponadto w akcji zobaczymy również Semmy’ego Schilta, który stoczy, podobnie jak Aerts, pożegnalny pojedynek przed japońską publicznością. Rywal powracającego z emerytury weterana MMA i K-1 nie jest jeszcze znany. Poniżej obecna rozpiska gali.

Walka wieczoru:
Daniel Ghita vs. Errol Zimmerman

Dustin Jacoby vs. Makoto Uehara

Turniej w wadze do 77 kg:

Nieky Holzken vs. Marc de Bonte
Joseph Valtellini vs. Karapet Karapetyan

Walka rezerwowa:
Karim Ghajji vs. Alexander Stetsurenko

GLORY 13 Super Fight Series:
Peter Aerts vs. Rico Verhoeven
Remy Bonjasky vs. Anderson „Braddock” Silva

One thought on “Schilt, Aerts i Bonjasky na Glory 13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *