Satoshi Ishii vs Philip De Fries na Inoki Genome Fight 1

Złoty medalista olimpijski w Judo Satoshi Ishii i były zawodnik UFC Philip De Fries skrzyżują rękawice  5 kwietnia na gali Inoki Genome Fight 1 w Tokio.

Walka w wadze ciężkiej będzie jednym z głównych pojedynków Inoki Genome Fight 1, nowej serii gal MMA organizowanych przez japońskiego promotora pro-wrestlingu Inoki Genome Federation. Poza tą jedną walką nie wiadomo nic o pozostałych pojedynkach na Inoki Genome Fight 1, która odbędzie się na Ryogoku Kokugikan w Tokio.

W ciągu dwóch lat od porażki z Fedorem Emelianenko, Ishii stoczył siedem walki wygrywając wszystkie. Pokonał m.in. Pedro Rizzo, Tima Sylvię i Jeffa Monsona. 27-letni judoka ostatni raz walczył 31 stycznia pokonując przez decyzję Kazuyuki Fujitę w walce o tytuł wagi ciężkiej IGF. Nowo zdobyty pas Ishii’ego nie będzie celem nadchodzącej walki.

De Fries, również 27-latek, wróci do Japonii po swojej ostatniej walce na gali noworocznej na której poddał przez duszenie Bretta Rogersa. To zwycięstwo przerwało złą serię dwóch porażek z Mattem Mitrione i Toddem Duffee po których został zwolniony z UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *