Satoshi Ishii kontuzjowany a M-1 Challenge 53 przesunięte na 25 listopada

Pierwsza gala organizacji M-1, która ma się odbyć w Pekinie została przesunięta na 25 listopada natomiast Satoshi Ishii już na niej nie wystąpi z powodu kontuzji.

To oznacza, że walka wieczoru na gali M-1 Challenge 53 “Battle in the Celestial Empire” między Satoshi Ishii, a Sergeiem Kharitonovem nie odbędzie się. Powodem jest kontuzja Japończyka, a dokładniej pęknięte żebro. Przeciwnik dla Rosjanina nie został jeszcze przedstawiony.

Powodem przesunięcia gali na 25 listopada jest organizacja szczytu Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC), który odbędzie się w dniach 8-10 listopada w Pekinie.

Na karcie walk możemy zobaczyć obecnie zaledwie pięć pojedynków jednak szef organizacji Vadim Finkelchtein przyznaje, że wkrótce do rozpiski zostaną dodani jedni z najlepszych chińskich zawodników.

„MMA w Chinach jest dopiero na początku swojej popularności, ale jest już całkiem sporo fanów. Wierzę, że gala odniesie sukces.”

Yao Honggang (10-4) jest jak na razie jedynym reprezentantem Chin i jest to bardzo znany zawodnik. Jego rywalem będzie Nikita Chistyakov (2-1), który jest młodym ale bardzo perspektywicznym zawodnikiem.

Organizacja M-1 Global podpisała 10-cio letni kontrakt na produkcję swoich gal w Chinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *